Jak zarobić przez internet

W jaki biznes warto zainwestować.

Jak zarobić przez internet

Postautor: noob » niedziela 04 lis 2012, 14:40

Wpadłem, to bo właśnie szukam pomysłu na biznes w internecie. Chciałbym robić coś ambitnego. Otworzyć jakiś portal tematyczny. Macie sugestie o czym taki portal ? Na czym można zarobić.
Nie ciągną mnie jakoś sklepy internetowe - nie chcę handlować niczym.

Dodam, że od kilku lat uprawiam hobby pirotechniczne :). Widzę, że jest kilka serwisów o tym, zatem raczej nie widzę w tym możliwości zarabiania.
noob

Re: Jak zarobić przez internet

Postautor: aniamak » czwartek 29 lis 2012, 15:00

Zdecydowanie odradzam takie działanie.
aniamak

Postautor: probs.info » niedziela 02 gru 2012, 21:28

W internecie zarobisz sprzedając produkty lub usługi. Nie chcesz sprzedawać produktów - świadcz usługi. Zastanów się jakie usługi możesz świadczyć, postaw sobie cel i zacznij go realizować. Przez dłuższy czas nie zarobisz nic ale jak będziesz robił coś dobrze i postarasz się by ludzie się o tym dowiedzieli to klienci przyjdą do Ciebie.
Ale nie myśl w kategoriach "zrobię portal o tym czy tamtym", myśl w kategoriach "jest grupa ludzi która ma taki i taki problem a ja rozwiążę dla nich ten problem i za to będę brał pieniądze".
Oczywiście jeśli znasz się na pirotechnice, znasz tą branżę to łatwiej Ci znaleźć problemy ludzi z tym samym hobby. Jeśli dodatkowo jesteś w stanie zaspokoić jakiś ich problem - wejdź w to. Będziesz robił to co Ci sprawia przyjemność i jednocześnie brał za to pieniądze.
http://pl.probs.info - problemy do rozwiązania, którymi może zająć się. Rozwiąż je a będziesz bogaty.
probs.info

Postautor: majka87 » czwartek 30 maja 2013, 00:38

A myślałeś o zwykłym blogu, może nie będą to kokosy, ale zawsze jakaś kasa wpadnie. Jak będziesz miał dużo wejśc to nawet ładne pieniądze możesz zarobić :) Jakbyś się na to decydował to trzeba pamiętać o zareklamowaniu tego bloga.
Pamiętaj im więcej wejść tym więcej kasy :)
majka87

Postautor: maniana » wtorek 18 cze 2013, 11:56

Jeśli myślicie, że przez internet można zarabiać nic nie robiąc to jesteście w błędzie, ale faktycznie możliwości są spore. Ostatni miesiąc w Profi Credit dał mi 700 złotych zarobku, a nie mam żadnej strony, dopiero ją buduję. Liczę, że mają własny serwis internetowy, zdołam podwoić moje zarobki. Pieniądze już raz mi wypłacono - program jest sprawdzony.
maniana

Postautor: Kalinka09 » wtorek 18 cze 2013, 13:26

Zarabianie pieniędzy przez internet to wcale nie taka prosta sprawa,
jak się wydaje. Jak to w realnym biznesie bywa, trzeba posiadać jakikolwiek kapitał,
w wirtualnym jest tak samo. No chyba że posiadamy tak dużą wiedzę iż jesteśmy w stanie
stworzyć stronę www oraz ją wypozycjonować samodzielnie.
Zaoszczędź swój czas i rób zakupy oraz płatności online.
Kalinka09

Postautor: marek.kujcek » poniedziałek 01 lip 2013, 09:26

Wybór masz taki:
-Adsense
-Programy partnerskie
-Świadczenie usług - grafika, programowanie
-Pisanie tekstów
-Jeżeli jesteś w czymś naprawdę dobry możesz sprzedawać własne szkolenia
marek.kujcek

Postautor: robik » czwartek 18 lip 2013, 10:24

Witajcie,

Zerknijcie na program partnerski, na którym ja zarabiam, według mnie to najbardziej dochodowy i prosty program w jakim brałem i biorę nadal udział.

Firma, której usługi będziemy polecać to firma Tax-Pol. Firma zajmuje się zwrotami podatków z zagranicy dla ludzi tam pracujących bądź już nie pracujących, albo zamierzających wyjechać do pracy za granicę a chcących odzyskać nadpłacony podatek za granicą i tą właśnie usługę będziemy polecać.

Program ten, jest bardzo dobry z powodu zasięgu klientów, którym możemy polecać usługę firmy Tax-Pol. Emigracja naszych rodaków jest bardzo duża, jest bardzo znanym zjawiskiem więc klientela jest dla nas bardzo szeroka a która, praktycznie się nie kończy, mało tego, wciąż rośnie w szybkim tempie. Dlatego tutaj upatrujemy naszego sukcesu w tym programie partnerskim.

Po krótce, program polega na polecaniu firmy oraz ich usług, a osoba która przyjdzie z naszego polecenia otrzyma rabat 10% na usługę tej firmy a my jeśli ta osoba skorzysta z usługi firmy Tax-Pol i zostanie rozliczona dostaniemy 50 złotych!

Tutaj link z potrzebnymi informacjami http://www.zarabiaj.tax-pol.pl/

W razie jakichkolwiek pytań pytajcie śmiało.
robik

Postautor: Barbara » piątek 26 lip 2013, 09:56

Jeżeli będziesz dobrze prowadził swój portal, dobrze go rozreklamujesz i trafisz do odpowiednio dużej liczby osób odwiedzających Twój portal to oczywiście możesz zarobić. Możesz chociażby sprzedawać newsletter po nawet bardzo niskiej cenie, możesz sprzedawać powierzchnie reklamowe itp.
Barbara

Postautor: migal » wtorek 10 wrz 2013, 11:09

Od 3 miesięcy działam w programie ProfiCredit. W pierwszym miesiącu nie zarobiłem ani grosza, ale w drugim już 450 złotych, a w trzecim ponad 1000 złotych. Płacą 2% wartości udzielonej pożyczki co już jest niezłym wynikiem. Stawiam kolejne dwie stronki o tematyce finansowej - jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to będę w stanie się utrzymać nawet z samego tego programu.
migal

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes