Biznesplan na życie?

Jak napisać biznesplan. Przykłady biznesplanów.

Biznesplan na życie?

Postautor: markiszon » czwartek 02 lip 2015, 14:02

No właśnie - jak to u was wyglądało? Wasza kariera się sama potoczyła, czy zwyczajnie od pewnego fragmentu życia mieliście dokładny plan co należy zrobić, aby rzeczywiście osiągnąć cele? Jak to u Was wyglądało?
markiszon

Re: Biznesplan na życie?

Postautor: pampo » wtorek 07 lip 2015, 14:08

Pomysł na biznes miałem, tzn. rozwijałem się w konkretnym kierunku. Później mnóstwo szkoleń, nowych doświadczeń i nie tylko. Dzięki temu właśnie tak wiele odmieniłem. Kluczowa jest nauka, nie można stać w miejscu, bo stojąc w miejscu nigdy nie osiągniecie prawdziwego sukcesu!
pampo

Postautor: markiszon » czwartek 09 lip 2015, 13:56

A jakiś kluczowy moment w wyniku którego rzeczywiście zauważyliście poważną różnicę? Kiedy to było, to była szkoła, jakaś pierwsza praca, obowiązki?
Może coś innego? Bo z tego co widzę, to w każdym przypadku może to wyglądać całkowicie inaczej.
markiszon

Postautor: jakocik » piątek 10 lip 2015, 13:54

U mnie akurat nigdy nie było różowo, byłem nawet w poważnym kryzysie, miałem dosyć wszystkiego. I w sumie to dzięki mojej żonie trafiłem na spotkania organizowane przez Macieja Podhajskiego, mowa o szkoleniach motywacyjnych. Trudno to zrozumieć, ale rozmowa, argumenty, poznani ludzie, to wszystko sprawiło, że nagle zmieniłem swój sposób patrzenia na wiele kwestii, zacząłem się uczyć, rozwijać, zdobywać nowe kwalifikacje. I w ten sposób wszystko wróciło na właściwy tor. A swego czasu było mi ciężko...
jakocik

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 13 lip 2015, 10:40

W życiu następuje wiele niespodziewanych rzeczy których nie da się w żaden sposób zaplanować. Większość ludzi wielokrotnie pod wpływem takich wydarzeń zmienia swoje plany życiowe.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: markiszon » poniedziałek 13 lip 2015, 13:55

Kto prowadził w Twoim przypadku te szkolenia motywacyjne? I gdzie to konkretnie było? Przyznam, że i mnie to interesuje, tylko nie wiedziałem do końca czego można się o tym spodziewać. Te szkolenia powinna prowadzić jakaś znana międzynarodowa persona, czy też nie ma to znaczenia?
markiszon

Postautor: jakocik » wtorek 14 lip 2015, 13:54

Przecież pisałem, że Maciej Podhajski. Myślę, że coś takiego mocno zmienia podejście do wielu kwestii. Człowiek myśli, że ma źle, a porozmawia z innymi, którzy wyszli ze znacznie gorszego dołka i nieco inaczej na to wszystko patrzy. Z każdego problemu można wyjść, a temat rozwoju zawodowego, kariery, to już w całości uzależniony jest od naszego podejścia. Da się!
jakocik

Postautor: markiszon » środa 15 lip 2015, 13:59

Poczytam o nim. On prowadzi jakieś konkretne interesy? Szukam czegoś pro rozwojowego, ale przyznam, że trudno się zdecydować na coś konkretnego...
Mało która firma szkoleniowa faktycznie robi swoje - z czasem te opinie zaczynają wyglądać dramatycznie.
markiszon

Postautor: toraaa » czwartek 23 lip 2015, 14:40

@jakocik masz może jakiś kontakt? Szukałem namiarów, ale nic działającego nie znalazłem
toraaa

Wróć do Dobry biznesplan