księgowość dla firm

Jak założyć firmę.

Re: księgowość dla firm

Postautor: witek1234 » środa 16 paź 2019, 14:17

Ja mogę polecić biuro Gama z Warszawy i panią Marię Grabowską. Mamy za sobą wieloletnią współpracę i jestem bardzo zadowolona.
witek1234

Postautor: Fire.Kal » niedziela 02 lut 2020, 23:20

Witam. Z roku na rok księgowość ma więcej obowiązków w związku z nawarstwiającymi się przepisami. Warto zainteresować się programami, które pomogą przyspieszyć działania naszych kadr, co przyspieszy procesy w naszej firmie. BS4 stworzył system obiegu dokumentów bs4.pl/funkcjonalnosci/niezawodne-procedury-i-obieg-dokumentow/dms-wsparcie-dla-obiegu-dokumentow-i-spraw-w-firmie/ , który zdecydowanie ułatwia tego typu działania. Mam nadzieję, że komuś tutaj pomogłem. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Fire.Kal

Postautor: Marzena85 » środa 15 lip 2020, 09:24

Polecam biuro rachunkowe GAMA z Warszawy, od kilku lat korzystam tylko i wyłącznie z ich usług i nigdy się nie zawiodłam.
Marzena85

Postautor: januszs » środa 29 lip 2020, 08:58

Zdecydowanie lepiej wybrać dobre biuro rachunkowe niż próbować na siłę ogarnąć wszystko samemu, bo może to przysporzyć więcej problemów niż korzyści ;) Ja od ponad roku korzystam z usług Biura Rachunkowego Gama i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że współpraca układa się idealnie. Fachowe i rzeczowe doradztwo, terminowość i przede wszystkim bardzo miła obsługa.
januszs

Postautor: panie_premierze » środa 05 sie 2020, 11:45

Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy i dobre biuro rachunkowe to postawa. Sam przeszedłem przez kilka i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że najlepsze biuro rachunkowe to Gama z Warszawy. Nigdy mnie nie zawiedli
panie_premierze

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma