Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: Pawełprzedsiębiorca » czwartek 31 sie 2017, 19:11

No właśnie... to jest ciekawa sprawa z tym wirtualnym biurem. Ja prowadzę firmę sam już od jakiegoś czasu, ale strasznie dużo zachodu ze wszystkim. Wolę chyba spotykać się z Klientami niż odbierać telefony... Koleżanka odpowiedziała mi firmę Dunevia do współpracy. Ktoś z Was ją zna?
Pawełprzedsiębiorca

Postautor: AdamOlszek » sobota 02 wrz 2017, 11:07

No właśnie, oszczędność czasu, pieniędzy prestiż... Wszystko przemawia na plus wirtualnego biura. a są jakies minusy?
AdamOlszek

Postautor: Krzysztof » czwartek 21 wrz 2017, 17:34

Mnie się wydaje, że minusów nie ma. Przynajmniej ja nie widzę. A jeśli ktoś widzi minusy, to zawsze może nie korzystać z takiej usługi, musu nie ma. Na pewno jest to dobra opcja na początek działalności, gdy chce się zaoszczędzić trochę grosza.
Krzysztof

Postautor: Zuzek » piątek 29 wrz 2017, 21:43

Ja się czasem tylko zastanawiam, czy taka opcja wygląda "poważnie" w oczach klienta?
Zuzek

Postautor: MarcinZiomek » wtorek 10 paź 2017, 20:28

No właśnie o to chodzi, że wygląda poważnie. Przecież dostajesz prestiżowy adres, w fajnym biznesowym centrum i od razu wszystko lepiej wygląda niż jakiś adres w Pcimiu...
MarcinZiomek

Postautor: Karolina » niedziela 05 lis 2017, 11:48

Ja myślę, że wirtualne biuro to bardzo dobre i zazwyczaj tanie rozwiązanie. Można na spokojnie prowadzić biznes nie martwiąc się o to wszystko, co z biurem związane.
Karolina

Postautor: kopalniak » piątek 10 lis 2017, 17:54

To sprytne rozwiązanie dla osób które chcą zaoszczędzić, ale musisz też brać pod uwagę minusy: niepoddawajsie.pl/wirtualne-biuro-wady-i-zalety
kopalniak

Postautor: olaff884 » czwartek 16 lis 2017, 16:48

Wiele zależy od skali działalności. W mniejszej firmie (jednoosobowej działalności) wynajęcie takiego biura może mieć sens, w większej już nie. Jakie biuro wynająć? Przede wszystkim funkcjonalne, przestronne i komfortowe, możliwie w dobrej lokalizacji. Wcześniej warto podszkolić się z w tym zakresie, dowiedzieć na co zwrócić uwagę, jak wszystko zaplanować itp. - szkolenia organizowane w Akademii Najemców powinno w tym pomóc.
olaff884

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma