Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: Tina » piątek 20 lis 2015, 21:19

Na pewno jest to duża oszczędność. Jeszcze większą znajdziemy, korzystając z takich rozwiązań jak Idea Hub. Miałam okazję ostatnio uczestniczyć w spotkaniu w tym miejscu, jako klient akurat i jestem bardzo zaskoczona kompleksowością takich rozwiązań. Korzystał ktoś? Jak wrażenia? :)
Tina

Postautor: mara » wtorek 01 gru 2015, 17:59

Uważam, ze to dobry pomysł, sama korzystam z biur online, tylko, że rachunkowych . Są wygodniejszą alternatywą do biur tradycyjnych, a jakość usług na dobrym poziomie. Dokumentacja firmy jest w jednym miejscu, po zalogowaniu można zajrzeć o każdej porze dnia m.in. do bilansu płatniczego czy stanu przepływów pieniężnych. Pewnie w przypadku usług o których Ty piszesz będzie podobnie. Wszystko jest pod stałą kontrolą.
mara

Postautor: Wernika » niedziela 06 gru 2015, 22:35

Ja korzystam i z wirtualnego biura i równocześnie z księgowości - jedna firma mi to robi, korzystne finansowo rozwiązanie
Wrocławskie Super Księgi, fajna i wygodna sprawa takie 2w1
Wernika

Postautor: Ale-Biuro.pl » czwartek 07 sty 2016, 15:29

Jeżeli pracujesz z domu lub jesteś w ciągłym ruchu, a chcesz posiadać prestiżowy adres firmy na warszawskim Żoliborzu, to wirtualne biuro będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Wirtualne Biuro jest to usługa, która polega na zewnętrznej obsłudze firmy (np.: odbiór korespondencji przychodzącej, skanowanie dokumentów, wysyłka na życzenie). Nasi Klienci uzyskują prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu.
Zaletą naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu w bezpłatnej strefie.

Dodatkowe korzyści skorzystania z naszych usług:

* Brak kosztów utrzymania biura
* Spadek kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika
*Podwyższenie prestiżu firmy
*Profesjonalny personel
*Anonimowość prywatnych danych

Jeżeli nie masz jeszcze firmy, a wahasz się nad tym, czy założyć działalność gospodarczą czy spółkę, zadzwoń, pomożemy Ci podjąć tę decyzję, Dodatkowo, możemy wyręczyć Cię w żmudnym procesie zakładania spółki.

Zapraszamy do kontaktu :)
http://www.webartstudio.pl/projekty/alebiuro/cms/kontakt
Ale-Biuro.pl

Postautor: Ale-Biuro.pl » czwartek 07 sty 2016, 15:32

Jeżeli pracujesz z domu lub jesteś w ciągłym ruchu, a chcesz posiadać prestiżowy adres firmy na warszawskim Żoliborzu, to wirtualne biuro będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Wirtualne Biuro jest to usługa, która polega na zewnętrznej obsłudze firmy (np.: odbiór korespondencji przychodzącej, skanowanie dokumentów, wysyłka na życzenie). Nasi Klienci uzyskują prawo do rejestracji swojej firmy pod adresem naszego Biura bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu.
Zaletą naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu w bezpłatnej strefie.

Dodatkowe korzyści skorzystania z naszych usług:

* Brak kosztów utrzymania biura
* Spadek kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika
*Podwyższenie prestiżu firmy
*Profesjonalny personel
*Anonimowość prywatnych danych

Jeżeli nie masz jeszcze firmy, a wahasz się nad tym, czy założyć działalność gospodarczą czy spółkę, zadzwoń, pomożemy Ci podjąć tę decyzję, Dodatkowo, możemy wyręczyć Cię w żmudnym procesie zakładania spółki.

Zapraszamy do kontaktu :)
http://www.webartstudio.pl/projekty/alebiuro/cms/kontakt
Ale-Biuro.pl

Postautor: Dario80 » wtorek 05 kwie 2016, 12:10

Moim zdaniem zdecydowanie tak! Jeśli jesteś dopiero na początku drogi i nie chcesz "topić" pieniędzy na utrzymanie lokalu, to wirtualne biuro jest w sam raz dla Ciebie.
Nie musisz rejestrować firmy pod domowym adresem, pozostajesz anonimowy i masz święty spokój :)
W twoim imieniu wszystkie sprawy biurowe załatwia wirtualne biuro - odbieranie korespondencji, telefonów, korespondencja z urzedami itp.
W tym czasie możesz spokojnie skupić się na swojej pracy, spotkaniach biznesowych itp.
Ja skorzystałem z takiej pomocy i nie żałuję. Wirtualne biuro, z którym współpracuje tanio i solidnie zajmuje się sprawami biurowymi, a ja mogę w końcu skupić się na rozwijaniu firmy.
Poza tym adres firmy na Rynku Głównym, który udostępnia mi to e-biuro lepiej wygląda na stronie czy wizytówkach niż mój domowy w bloku ;)
ogólnie nie jest to dla wszystkich opcja, ale na pewno osoby które świadczą usługi mobilnie mogą z tego skorzystać.
Dario80

Postautor: Miszal » poniedziałek 11 kwie 2016, 09:27

To idealne rozwiązanie na przykład dla freelancerów! Mnie brakowało po prostu dobrego miejsca do pracy. W domu po pierwsze nie mogłem się skupić, po drugie mam mało miejsca. Teraz mam swoje biuro za niewielkie pieniądze w świetnej lokalizacji!! Do tego mam ciągłą obsługę korespondencji, to trochę tak jakby mieć etatową asystentkę. Ważne by znaleźć dobrą firmę, której można zaufać. Ja mogę polecić we Wrocławiu tą: http://ideaplace.pl Dodatkowo mamy sale konferencyjne, ja nie korzystam, ale dla kogoś może to być ważne. Mamy całe zaplecze sprzętowe, drukarki, ksero, rzutniki itp. Więc nie musisz o nic się martwić. Mega profesjonalnie!
Miszal

Postautor: ArekI » środa 27 kwie 2016, 11:54

A ja polecam Wirtualne Biuro Szczecin.
Małe, ale fajne i nie trzeba biegać po pietrach.
Wejście do biura od ulicy, brak strefy płatnego parkowania, blisko centrum.
www.immab.pl
Obrazek
ArekI

Postautor: matprock » piątek 06 maja 2016, 15:32

Opcja wirtualnego biura to rzeczywiście niezłe rozwiązanie. Z doświadczenia wiem, że taka usługa jest kompleksowa, pewna i zwykle niedroga. Sekretarka, księgowa, a niekiedy prawnik są codziennie do dyspozycji. Polecam takie biuro tym, którzy są zapracowani i zwykle nie mają na nic czasu.

Zapraszam na stronę http://www.twojeidealnebiuro.pl/
matprock

Postautor: Alle » piątek 29 lip 2016, 18:10

Wirtualne biuro to na pewno opcja na oszczędności. Mój brat wynajmuje takie w Warszawie Qdot i realnie na tym oszczędza. Większość roboty robi zdalnie więc nie ma sensu wynajmować biur na stałe.
Alle

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma