Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: long_rifle » sobota 09 mar 2013, 18:09

mam pytanie co sądzicie o idei czegoś takiego jak wirtualne biuro? czy jesteście bardziej na tak czy na nie? według mnie oczywistym plusem takiego rozwiązania są niskie koszty np. http://www.krakowski-adres.pl/ tutaj cena za miesiąc to nieco ponad 100 zł, w cenie się ma obsługę korespondencji oraz prestiżowy adres, który znacznie uwiarygadnia działalność w oczach klientów czy też zleceniodawców, wirtualne biuro to dobre rozwiązanie dla freelancerów i przedsiębiorców z obszaru e-biznesu, zastanawiam się nad minusami i nic mi nie przychodzi za bardzo do głowy, a jakie są Wasze opinie?
long_rifle

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: Rogerxxl » sobota 09 mar 2013, 22:31

Nie za bardzo rozumiem jaki ma to sens? Tyle pieniędzy płacić za to, że ktoś będzie zbierał listy, które przychodzą pod ten adres? Są też inne adresy?

Przecież firmę można zarejestrować na adres domowy i nie prowadzić biznesu stacjonarnie. Nie wiem czy rozumiem o co tak naprawdę chodzi, może napiszesz coś więcej?
Firma toruńska oferująca wyrób pieczątki kikuś w Toruniu udostępnia za darmo wzory pieczątek - 150 przykładów, które możesz wykorzystać do projektu własnej pieczątki.
Rogerxxl

Czy warto mieć wirtualne biuro

Postautor: Magda » poniedziałek 18 mar 2013, 13:04

no to tak jak macie napisane w tekście tutaj: http://www.krakowski-adres.pl/wirtualne_biuro.php w cenie macie pomoc przy rejestracji działalności, rejestrację firmy pod ich adresem, jest to prestiżowy adres, który uwiarygadnia Cię w oczach klienta - wygląda to lepiej niż domowy adres, odbierają za Ciebie pocztę - w sumie nikt nie będzie Ci zasypywał domowej skrzynki, według mnie wirtualne biuro to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie potrzebują przy prowadzeniu swojej działalności biura z prawdziwego zdarzenia :)
Magda

Postautor: Eizzy » czwartek 28 mar 2013, 09:19

Myślę, że rozwiązania oparte o technologię IT są bardzo dobrym pomysłem. Przecież już do dawna widać, że biznes przenosi się do Internetu. Jeśli mamy do czynienia z wirtualnym doradcą czy nawet specjalistą do spraw obsługi klienta, to dlaczego nie biuro.
Eizzy

Postautor: nightwish » środa 03 kwie 2013, 11:06

widzę, że niesie to ze sobą naprawdę spore oszczędności :D wystarczy porównać ceny najmu lokali w centrum dużych miast :( które po prostu powalają :/ ja na razie w tym krakowski-adres.pl mam zakupioną opcję wirtualnego adresu - nie zaśmiecam sobie prywatnej skrzynki, ale coraz częściej zastanawiam się nad opcją wirtualnego biura - tak to chwalicie, że aż głupio nie mieć tej usługi
nightwish

Postautor: mama123o » piątek 05 kwie 2013, 20:24

myślę, że tak. Jednak rzeczy typu koperty, pudła itd będą Ci potrzebne. Warto jest znaleźć tani sklep internetowy. Ja taki znalazłam nazywa się NEOPAK z Warszawy. Link w podpisie.
mama123o

Postautor: blanka.win » wtorek 30 kwie 2013, 12:56

moim zdaniem takie wirtualne biuro to dobra alternatywna dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a którzy nie chcą mieć zarejestrowanej firmy w domu
blanka.win

Postautor: auefka » piątek 10 maja 2013, 13:21

Dobrze tu napisał mój poprzednik, że biura wirtualne są bardzo dobrą alternatywą dla jednosobowych działalności, ale i moim zdaniem nie tylko. Są branże, gdzie większość prac wykonuje się zdalnie lub "na mieście", więc biuro nie jest potrzebne na codzień. A po co płacić za normalne biuro z 1500 zł w takiej Warszawie jak można np. 215 zł za biuro wirtualne w QualityDot. Gołym okiem widać oszczędność.
auefka

Postautor: emgielka » wtorek 21 maja 2013, 13:34

Mam przyjemność przedstawić Biuro Rachunkowe Profais. Śmiało można o niej powiedzieć, że to firma XXI wieku, bowiem wiele trudu i wysiłku wkłada we wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających biznes.
Firma za światowym poziomie w dziedzinie obsługi klientów. Cały koszyk świadczeń firmy jest przedstawiony również graficznie na poniższej stronie
www.profais.pl
Jest to firma, której perfekcyjność została potwierdzona przez wielu klientów tej firmy
emgielka

Postautor: Maciek_0987 » czwartek 23 maja 2013, 10:45

Wirtualne biuro, sam korzystam z wrocławskiego i jestem zadowolony, zamiast lokalu za kilka tysięcy zł płacę 100 zł miesięcznie za biuro na Świdnickiej 39, kalkulacja jest prosta.
Maciek_0987

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma