Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: Globalhawk » czwartek 23 maja 2013, 11:34

No ja właśnie też słyszałem i jak oglądałem to rzeczywiście koszty są mniejsze i jest to bardzo wygodne i elastyczne w swym działaniu ja jestem chyba na TAK!
Globalhawk

Postautor: nutia » środa 05 cze 2013, 09:57

Ja jak poprzednicy wyżej jestem za stacjonarnym biurem rachunkowym. Nie wyobrażam sobie żeby nie odwiedzać przynajmniej raz w miesiącu mojej księgowej. Firmę prowadzę już kilka lat i nie sprawia mi to najmniejszego problemu. Przy okazji jeśli ktoś szuka biura rachunkowego to mogę polecić sprawdzone przeze mnie biuro rachunkowe PROEFEKT z Krakowa. http://biurorachunkowe.krakow.pl/
nutia

Postautor: Adam » sobota 08 cze 2013, 15:17

Oczywiscie, ze jestem na tak. Korzystam z wirtualnego biura w Warszawie od dluzszego czasy i jest wszystko OK. Dokladnie to chodzi mi o to wirtualne biuro http://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ Oni sa w porzadku, daja znac o poczcie w ten sam dzien co przyszla a to podstawa.
Adam

Wirtualne biuro - Szczecin

Postautor: Szczeciniak » niedziela 09 cze 2013, 08:27

Może znacie jakieś warte polecenia wirtualne biuro w Szczecinie ? Prowadziłem znajomemu przedstawicielstwo, ale dalej nie mogę kontynuować. Najchętniej przekazał bym to do jakiegoś dobrego biura wirtualnego sprawdzonego przez wielu klientów. Potrzebne mi są wasze opinie.
Szczeciniak

Postautor: derek » piątek 14 cze 2013, 11:47

Pewnie, że tak. Powiem Wam więcej. Pojawiają się już też firmy oferujące nie tylko wirtualne biura ale i rachunkowość czy marketing, jak QualityDot w Warszawie. Dla tych co cenią sobie czas, pieniądze i co by nie mówić wygodę jest to świetne rozwiązanie. Nie trzeba jeździć a wszystko na miejscu.
derek

Postautor: muzykalny » środa 26 cze 2013, 17:04

korzystam z usług http://www.krakowski-adres.pl/ i oni w swojej ofercie mają nie tylko wirtualne biuro, ale również wirtualny adres, prowadzenie księgowości oraz co według mnie jest bardzo ciekawe - coworking, czyli biuro na godziny, co sądzicie o takiej usłudze? bo ja nadal się waham czy skorzystać z tej możliwości
muzykalny

Postautor: Katarzyna - www » niedziela 30 cze 2013, 21:13

Moje zdanie, jest takie, że w przypadku działalności e-handlowej, czy e-usługowej (choć znam przypadki, gdzie i z usług e-biur korzystają osoby prowadzące tradycyjna działalność - znajomy ma sieć małych sklepów, więcej jest w rozjazdach niż na miejscu, a poprzez wirtualne biuro zyskał prestiżowy adres główny firmy i "darmową sekretarkę" odbierająca korespondencję) nie ma lepszego wyjścia niż wirtualne biuro. Sama korzystam z takowego. Prowadząc e-usługi i brak możliwości rejestracji firmy w mieszkaniu było to dla mnie optymalne wyjście. Mało tego właśnie przymierzam się do otwarcie e-oddziału. Dlaczego? Firma przez rok działalności (trafiłam w niszę) bardzo się rozrosła. Fakt, że większość prac (praktycznie 100%) wykonujemy on line, ale prawda jest taka, że do pewnego momentu byłam wstanie wszystko ogarnąć sama (rozdzielanie zadań, sprawdzanie stanu ich wykonania itd) Obecnie niestety zaczęło mi brakować czasu. Powstał pomysł e-oddziału, gdzie mogę, część spraw kontrolnych przenieść na osoby, z którymi współpracuje od początku i do których mam zaufanie. Jednak po namyśle doszłam do wniosku, że warto w moim przypadku pokusić się oddział ze swoim adresem, jak postanowiłam tak robię, a co wirtualnego biura to ze względu na lokalizację wybrałam Warszawę (konkretnie http://www.biurowirtualnewarszawa.pl
Katarzyna - www

Postautor: piotr26 » wtorek 02 lip 2013, 11:08

Na pewno jest to dobry pomyśl dla firm które działają w środowisku czysto wirtualnym, pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie gdy rozpoczynamy działalność.
piotr26

Postautor: Albert » piątek 05 lip 2013, 08:53

moim zdaniem wirtualne biura to super opcja na dzisiaj
Albert

Postautor: Green_girl » poniedziałek 15 lip 2013, 12:56

Również uważam, że wirtualne biura to bardzo dobra opcja dla firm dopiero startujących, działających online lub po prostu nie potrzebujących profesjonalnego biura na co dzień. Plusy takiego rozwiązania to przede wszystkim, oszczędność, wygoda i wiarygodność dla klienta. Ponadto przy takich wirtualnych biurach działają często kancelarie prawnicze, księgowość itp., więc można mięć kompleksowe usługi w jednym miejscu.

http://www.mddp-bc.pl
Green_girl

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma