Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: hermess » czwartek 31 paź 2013, 20:59

Dla freelancera takie wirtualne biuro to świetne rozwiązanie
Ja mam w Krakowie biurko w http://www.creative-coworking.pl/ i korzystam tam z kiku usług
Fajne przyjemne pomieszczenia, ciekawe towarzystwo i dbają o nas jak mogą- kawy i herbaty mam do bólu całkiem gratis
hermess

Postautor: Koniks » piątek 01 lis 2013, 13:28

Będę musiał chyba pomyśleć nad wirtualnym biurem, bo widzę, że ten pomysł jednak się sprawdza
Koniks

Postautor: newman » czwartek 07 lis 2013, 12:29

Wirtualne biuro to idealne rozwiazanie dla kogos kto nie chce zdradzac swojego adresu zamieszkania. Adres wirtualnego biura w takim przypadku będzie wygladal bardziej profesionalnie - zalezy czy przyjmujesz klientow czy dzialasz online.
newman

Postautor: Dolkiny » niedziela 08 gru 2013, 12:53

Koniks pisze:Będę musiał chyba pomyśleć nad wirtualnym biurem, bo widzę, że ten pomysł jednak się sprawdza

Wszystko w głównej mierze zależy od działalności jaką prowadzisz jej charakterystyki i kilku innych czynników. Bardzo dużo firm decyduje się na wirtualne biuro z prostego powodu: Nie chcą klinetów u siebie w domu, gdzie mieszkają i gdzie również pracują, nie mogą z przyczyn prawnych (np. TBS) podać swojego mieszkania jako siedzibę, wtedy korzysta się z wirtualnych biur, dobrym i częstym rozwiązaniem jest też po prostu wynajem biura w biurowcach co to daje? Ogólnie zwiększa się prawdopodobieństwo zdobycia kontaktów - dobrych kontaktów- bo w takich miejscach jest wiele innych firm, często takich które będą zainteresowane Twoim produktem. Wizerunek również wzrasta - kiedy klient wchodzi do biura ma inne zdanie o firmie niż jakby miał przyjechać do Ciebie do domu i zejść do piwnicy gdzie prowadzisz "produkcję". Jeśli chodzi o teren warszawy to mogę polecić City Gate, która prowadzi www.ogrodowainwestycje.pl świeżą inwestycję, która w dużym stopniu może zainteresować osoby, które interesują się biurami wirtualnymi. Oprócz korzyści jakie już wymieniłem na pewno lokalizacja też ma spore znaczenie. Ogólnie sprawa biura powinna być jedną z kluczowych inwestycji bo może to na początku nie jest takie istotne, ale po kilku chwilach kiedy firma zacznie zdobywać zlecenia może to być bardzo ważny element.
Pieniądze nie śpią.
Dolkiny

Postautor: newman » poniedziałek 09 gru 2013, 09:44

Macie problemy z obiorem poleconych adresowanych na adres wirtualnego biura? U mnie listonosze po prostu nie wiedzą co jest wirtualne biuro i cześć koreposndecji nie dociera do mnie.
newman

Postautor: Dolkiny » poniedziałek 09 gru 2013, 09:48

Zgłoś takie rzeczy na poczcie, która zajmuje się rejonem wirtualnego biura - i męcz tak długo i pisz skargi jak nie zrozumieją. Ja miałem podobny problem, tyle, że z tematem nieco innym bardziej prywatnym ale polegającym na tym samym. Co do biura, dlatego opcja dodatkjowa, że odbierają za Ciebie przesyłki jest bardziej pożyteczna.
Pieniądze nie śpią.
Dolkiny

Postautor: Edeon » poniedziałek 09 gru 2013, 12:52

wirtualne biuro to przyszłość, na dzień dzisiejszy nie widzę tego:)
Edeon

Postautor: Dolkiny » poniedziałek 09 gru 2013, 12:55

To proponowałbym się rozejrzeć.
Pieniądze nie śpią.
Dolkiny

Postautor: Marek » sobota 14 gru 2013, 00:11

W sumie tez długi czas zastanawiałem się nad wyborem biura wirtualnego i tak na prawdę dalej się zastanawiam, ale mam na to czas, bo z biznesem startuje marzec/kwiecień. Podoba mi się to biuro QualityDot bo ma dobrą miejscówkę. Możecie napisać coś więcej o nim?
Marek

Postautor: biurowiec » środa 18 gru 2013, 16:14

Edeon pisze:wirtualne biuro to przyszłość, na dzień dzisiejszy nie widzę tego:)

Czy ja wiem czy przyszłość? Zobacz ile jest firm, które z tego korzystają. Ba, zobacz ile jest wirtualnych biur. Tu kolega wyżej pisał o tym QualityDot, ale to nie jedyne. Więc trudno jest mówić, że to przyszłość, bo to jest teraźniejszość:)
biurowiec

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma