Wirtualne biuro - tak czy nie?

Jak założyć firmę.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Postautor: RabbiOfficeWirtualne » poniedziałek 30 gru 2013, 13:15

Wirtualne biura stają się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród osób, które zakładają firmy ale także wśród przedsiębiorców, którzy z różnych względów starają się np. o udział w projektach prowadzonych w miastach innych niż siedziba ich firmy. W wirtualnym biurze można także spotkać się z kontrahentami, korzystać z Internetu czy wynająć biurko na godziny.
RabbiOfficeWirtualne

Postautor: karol837 » wtorek 21 sty 2014, 09:04

Słyszałem, że to rozwiązanie faktycznie sprawdza się w przypadku jednoosobowych firm, które nie potrzebują na co dzień własnego lokalu. Poza tym firmy świadczące tego typu usługi oprócz odbiory poczty i pomocy w rejestracji zazwyczaj mają różnorodne pakiety usług dodatkowych w tym np wynajmy pomieszczeń biurowych na spotkania biznesowe. Można wtedy faktycznie spotkać się z klientem w "siedzibie" naszej firmy zamiast np na kawie w pobliskiej knajpce :)
karol837

Postautor: Ilona » środa 29 sty 2014, 15:59

Ja jestem na nie - może i ceny są zdecydowanie bardziej atrakcyjne, ale ja i tak wolę tradycyjne biura rachunkowe - masz kontakt z ludźmi, którym pewne rzeczy zlecasz w sensie że bezpośredni. Ja wybrałam realne biuro w Wawie - Kancelarie Biegłego Rewidenta Anna Obara i na razie nie przejechałam się, wszystko robię terminowo i rzetelnie, a do internetowych kurczę nie mam zaufania... :)
Ilona

Postautor: magda_gdy » sobota 15 lut 2014, 15:04

A ja jestem na tak:) Korzystam z biura wirtualnego już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Niskie ceny, obsługa bez zarzutów, a ja sama mogę zaoszczędzić czas i zająć się czymś innym. Nie widzę tutaj żadnych minusów.
magda_gdy

Postautor: milenkas22 » piątek 21 lut 2014, 14:36

A ja jestem na nie, bo wolę lokalne biuro rachunkowe. Wolę spotkać się z kimś w cztery oczy i porozmawiać na dręczące mnie tematy, aktualnie korzystam z biura rachunkowego Kaweccy w Będzinie: www.kaweccygroup.pl i jestem bardzo zadowolona, bo moja firma bardzo dobrze sobie radzi.
szybka pożyczka przez internet - www.extra-pozyczka.pl
milenkas22

Postautor: tey » wtorek 25 lut 2014, 22:09

jak dla mnie to jest wątek o biurach wirtualnych a nie księgowych, choć są firmy co oferują i to i to jak Qdot.
tey

Postautor: Dobromir » niedziela 02 mar 2014, 01:27

Uważam osobiście, że wybór biura wirtualnego zależy od rodzaju firmy - jeżeli jest to np. agencja reklamowe, gdzie można spokojnie mieć kontakt z klientem przez maila, to takie biuro może nie być złym pomysłem, ale jeżeli już są to radcy prawni, tudzież zawód gdzie dobrze jest się zobaczyć w 4 oczy i porozmawiać, to tu raczej nie ma opcji na wirtualne biuro. Chociaż ja osobiście jako klient i właściciel firmy wolę zawsze spotykać się w 4 oczy z człowiekiem któremu świadczę usługi, lub kiedy ja czegoś potrzebuję. Dobrze jest kogoś poznać, wybadać, dowiedzieć się czego naprawdę oczekuje, lub czego my oczekujemy.
Dobromir

Postautor: Dawido » poniedziałek 07 kwie 2014, 14:24

Wynajmując wirtualne biuro właśnie o to chodzi, że nie masz czasu na poznawanie kogoś, spotkania itd. O to chodzi żeby to najbardziej ograniczyć żeby ktoś inny się tym zajął. Warto wynająć wirtualne biuro, ja mam OFFICEZONE i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim szybki kontakt i tanio, bo dwa miesiące obsługi mam gratis.
....Pisanie Prac ----> www.lextext.pl
Dawido

Postautor: karol837 » piątek 11 kwie 2014, 08:04

Korzystanie z wirtualnego biura na pewno jest wygodniejsze, lecz by z niego korzystać trzeba stworzyć na prawdę dobry i funkcjonalny system. Na twoim miejscu uważałbym na tanie programy, ponieważ w przyszłości może z nich wyniknąć więcej problemów niż korzyści nie tylko dla właściciela, ale również pracowników.
karol837

Postautor: newman » piątek 11 kwie 2014, 11:16

Macie opcję dosyłania korespondencji na wasz adres domowy?
A co w przypadku jeśli jest wrzucone awizo?
newman

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma