Strona 1 z 14

Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: sobota 09 mar 2013, 18:09
autor: long_rifle
mam pytanie co sądzicie o idei czegoś takiego jak wirtualne biuro? czy jesteście bardziej na tak czy na nie? według mnie oczywistym plusem takiego rozwiązania są niskie koszty np. http://www.krakowski-adres.pl/ tutaj cena za miesiąc to nieco ponad 100 zł, w cenie się ma obsługę korespondencji oraz prestiżowy adres, który znacznie uwiarygadnia działalność w oczach klientów czy też zleceniodawców, wirtualne biuro to dobre rozwiązanie dla freelancerów i przedsiębiorców z obszaru e-biznesu, zastanawiam się nad minusami i nic mi nie przychodzi za bardzo do głowy, a jakie są Wasze opinie?

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: sobota 09 mar 2013, 22:31
autor: Rogerxxl
Nie za bardzo rozumiem jaki ma to sens? Tyle pieniędzy płacić za to, że ktoś będzie zbierał listy, które przychodzą pod ten adres? Są też inne adresy?

Przecież firmę można zarejestrować na adres domowy i nie prowadzić biznesu stacjonarnie. Nie wiem czy rozumiem o co tak naprawdę chodzi, może napiszesz coś więcej?

Czy warto mieć wirtualne biuro

Post: poniedziałek 18 mar 2013, 13:04
autor: Magda
no to tak jak macie napisane w tekście tutaj: http://www.krakowski-adres.pl/wirtualne_biuro.php w cenie macie pomoc przy rejestracji działalności, rejestrację firmy pod ich adresem, jest to prestiżowy adres, który uwiarygadnia Cię w oczach klienta - wygląda to lepiej niż domowy adres, odbierają za Ciebie pocztę - w sumie nikt nie będzie Ci zasypywał domowej skrzynki, według mnie wirtualne biuro to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie potrzebują przy prowadzeniu swojej działalności biura z prawdziwego zdarzenia :)

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: czwartek 28 mar 2013, 09:19
autor: Eizzy
Myślę, że rozwiązania oparte o technologię IT są bardzo dobrym pomysłem. Przecież już do dawna widać, że biznes przenosi się do Internetu. Jeśli mamy do czynienia z wirtualnym doradcą czy nawet specjalistą do spraw obsługi klienta, to dlaczego nie biuro.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: środa 03 kwie 2013, 11:06
autor: nightwish
widzę, że niesie to ze sobą naprawdę spore oszczędności :D wystarczy porównać ceny najmu lokali w centrum dużych miast :( które po prostu powalają :/ ja na razie w tym krakowski-adres.pl mam zakupioną opcję wirtualnego adresu - nie zaśmiecam sobie prywatnej skrzynki, ale coraz częściej zastanawiam się nad opcją wirtualnego biura - tak to chwalicie, że aż głupio nie mieć tej usługi

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: piątek 05 kwie 2013, 20:24
autor: mama123o
myślę, że tak. Jednak rzeczy typu koperty, pudła itd będą Ci potrzebne. Warto jest znaleźć tani sklep internetowy. Ja taki znalazłam nazywa się NEOPAK z Warszawy. Link w podpisie.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: wtorek 30 kwie 2013, 12:56
autor: blanka.win
moim zdaniem takie wirtualne biuro to dobra alternatywna dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a którzy nie chcą mieć zarejestrowanej firmy w domu

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: piątek 10 maja 2013, 13:21
autor: auefka
Dobrze tu napisał mój poprzednik, że biura wirtualne są bardzo dobrą alternatywą dla jednosobowych działalności, ale i moim zdaniem nie tylko. Są branże, gdzie większość prac wykonuje się zdalnie lub "na mieście", więc biuro nie jest potrzebne na codzień. A po co płacić za normalne biuro z 1500 zł w takiej Warszawie jak można np. 215 zł za biuro wirtualne w QualityDot. Gołym okiem widać oszczędność.

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: wtorek 21 maja 2013, 13:34
autor: emgielka
Mam przyjemność przedstawić Biuro Rachunkowe Profais. Śmiało można o niej powiedzieć, że to firma XXI wieku, bowiem wiele trudu i wysiłku wkłada we wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających biznes.
Firma za światowym poziomie w dziedzinie obsługi klientów. Cały koszyk świadczeń firmy jest przedstawiony również graficznie na poniższej stronie
www.profais.pl
Jest to firma, której perfekcyjność została potwierdzona przez wielu klientów tej firmy

Re: Wirtualne biuro - tak czy nie?

Post: czwartek 23 maja 2013, 10:45
autor: Maciek_0987
Wirtualne biuro, sam korzystam z wrocławskiego i jestem zadowolony, zamiast lokalu za kilka tysięcy zł płacę 100 zł miesięcznie za biuro na Świdnickiej 39, kalkulacja jest prosta.