Księgowość

Jak założyć firmę.

Re: Księgowość

Postautor: Vera » wtorek 20 cze 2017, 21:43

Księgowość to masa papierów i poświęconego czasu. Ja cieszę się, że zleciłam ją Tax Care, płacę niewiele a wszystko jest na bieżąco.
Vera

Postautor: krajan77 » wtorek 25 lip 2017, 13:55

Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia ze współpracy z Panią Haliną Jędrzejczak z wrocławskiego biura Meritum (przy Sky Towerze). Od niespełna 5 lat nie miałem ani jednej nieprzyjemnej sytuacji.
krajan77

Postautor: mańkaSZ » sobota 29 lip 2017, 12:38

ja już dawno zrezygnowałam z usług stacjonarnych. Wolę powierzyć swoją księgowość sprawdzonej firmie outsourcingowej a mam zaufana od kilku lat - macaccounting.pl Księgowość prowadzona jest online, mam do niej wgląd o każdej porze dnia/nocy. Odpowiedzi są błyskawiczne i co najwazniejsze mam pakiet usług "skrojony" na swoje potrzeby tzn. na poiczatku wpsółpracy dookresla się zakres obsługi i na tej podstawie przygotowywana jest indywidualna oferta. Polecam - bardzo rzetelna i nowoczesna firma
mańkaSZ

Postautor: chroopka » piątek 25 sie 2017, 09:59

Również wolę opcję online. Wygodniejsze to dla mnie, bo większość stacjonarnych biur pracuje i tak w tych godzinach, co ja, więc żeby zdążyć do nich pojechać musiałam przerywać swoją pracę, a chyba nie w tym rzecz ;) Korzystam z tax care od jakiegoś czasu. Jestem zadowolona, niedawno też wykupiłam u nich pakiet fit sport, bo się opłacało bardziej niz na własną rękę.
chroopka

Postautor: avatar » niedziela 03 wrz 2017, 19:55

Ja też nie miałbym odwagi rozliczać tego wszystkiego na własną rękę tym bardziej, że US tylko czeka na tego typu pomyłki. Ja od roku współpracuję z biurem podatkowym Kasprzyk i Niziołek z Gliwic ( w Sosnowcu chyba też mają swoje biuro ). Generalnie wybrałem ich bo poza podatkami zajmują się też kadrami - ja nie muszę już tego ogarniać i mogę skupić się na pozyskiwaniu klientów itd.

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma