Księgowość

Jak założyć firmę.

Re: Księgowość

Postautor: Radek. » czwartek 18 maja 2017, 22:41

Dzięki za odpowiedzi. ;) Taki program do faktur w systemie, to już spora oszczędność. Te usługi prawne to fajne rozwiązanie,a orientujesz się jaki jest konkretnie koszt takiego abonamentu prawnego @chroopka?
Radek.

Postautor: LatajacePaczki » wtorek 23 maja 2017, 10:16

Jeżeli chodzi o księgowość w firmie, to ja przede wszystkim polecam zdać się na dobre biuro rachunkowe i podjąć z nim współprace. Z doświadczenia wiem, że samodzielna księgowość pod pozorem oszczędności, może w praktyce tylko generować dodatkowe koszty.
LatajacePaczki

Postautor: chroopka » wtorek 23 maja 2017, 21:01

Na początek możesz wykupić pakiet wstępny za 1 zł, tak wiesz, na próbę. A potem już normalny pakiet za 99 zł jeśli jesteś klienten tax care lub 149 dla tych, co nie mają z nimi umowy. Także moim zdaniem się opłaca, bo prawnik więcej kasuje za godzinę ;)
chroopka

Postautor: indy » sobota 27 maja 2017, 20:56

Jeśli masz czas i wiedzę, to możesz samemu prowadzić księgowość. W innym przypadku dobrze to zlecić do biura rachunkowego. Na stronie kalkulatordlafirm.pl masz kalkulator takich usług. Możesz sprawdzić, czy stać ciebie na takie usługi.
indy

Postautor: Zuzianna » poniedziałek 29 maja 2017, 19:44

Ja wszystko powierzam mojej osobistej ksiegowej :) Pracuje ona normalnie w biurze rachunkowym u mnie dorabia
Zuzianna

Postautor: Radek. » środa 31 maja 2017, 21:31

No ale księgowa nie ogarnie spraw prawnych np. zapisów w umowach itp. Widzę, że ten abonament prawny w TC wychodzi znacznie taniej niż obsługa w kancelariach. Tam za każde otworzenie teczki z dokumentami słono sobie liczą.
Radek.

Postautor: Welmer » czwartek 01 cze 2017, 13:30

Jak jest rozgarnięta, to podstawowe sprawy powinna, a ze szczegółami i tak trzeba iść do prawnika albo specjalisty.
Welmer

Postautor: Radek. » piątek 09 cze 2017, 18:34

Dlatego w tax care można też dokupić ten pakiet usług prawnych. Wtedy nie trzeba biegać po specjalistach, bo są na miejscu. Według mnie to spora wygoda.
Radek.

Postautor: paulina88 » wtorek 20 cze 2017, 16:12

ja również zleciłam księgowość firmie zewnętrznej i jestem bardzo zadowolona, nie muszę martwić się datami i sprawami, o których nie mam pojęcia, księgowy o wszystko dba :)
paulina88

Postautor: Dota » wtorek 20 cze 2017, 19:04

Sama nie znam się na wszystkich przepisach i rozliczaniu całego stosu dokumentów dlatego też korzystam z zewnętrznej firmy. Ponieważ cenię sobie kontakt z ludźmi i możliwość szybkiej konsultacji wybrałam biuro stacjonarne w mej miejscowości Sosnowcu. Kancelaria Kasprzyk & Niziołek prężnie działa już od dawna na rynku Jest to firma rodzinna z tradycjami. Cenię sobie współpracę z nimi, ich znajomość tematu, terminowość i gotowość pomocy w każdej chwili sprawia, ze nie straszna mi żadna kontrola.
Dota

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma