Jak obniżyć koszta?

Jak założyć firmę.

Re: Jak obniżyć koszta?

Postautor: Gość » sobota 29 kwie 2017, 18:30

Gość pisze:Przeliczyłem na tym kalkulatorze ile zapłacę za oc i wychodzi na to, że zaoszczędzę prawie 500 zł.Nieźle.

To duża różnica w cenie.Widać warto zajrzeć do cuk.
Gość

Postautor: Gość » niedziela 21 maja 2017, 13:26

Teraz jest fajna promocja u nich. Można dostać 10% zniżki na OC
Gość

Postautor: bojler » sobota 17 cze 2017, 17:00

a może coś z vatem? poczytaj na htt ps:// 6krokow.pl/czynny-podatnik-vat-czyli-z-czym-wiaze-sie-bycie-vatowcem/ może akurat coś z tej strony uda się zdziałać
bojler

Postautor: Gość » czwartek 29 cze 2017, 11:30

Sprawdziłam ten kalkulator cuk, fajnie że porównuje także AC.Przy dwóch autach to już duża oszczędność.
Gość

Postautor: winter » wtorek 04 lip 2017, 20:51

W sieci znajdziesz również inne kalkulatory np. kalkulatory usług dla firm. Takie są dostępne na kalkulatordlafirm.pl. Możesz sprawdzić,czy za coś zbytnio nie przepłacasz.
winter

Postautor: chroopka » czwartek 06 lip 2017, 14:57

Pomyśl o optymalizacji podatkowej. Z doświadczenia wiem, że się opłaca. Mam ksiegowość w tax care i księgowa mi zaproponowała optymalizację, oczywiście wszystko zgodnie z prawem, ale sama bym w życiu na to nie wpadło. Zdziwiłam się ile już na tym zaoszczędziłam. Inne oszczędności to zmiana operatorów telefonu, prądu, gazu i już koszty miesięczne obniżyłam o 1/3 :)
chroopka

Postautor: Gość » sobota 29 lip 2017, 12:41

Gość pisze:Sprawdziłam ten kalkulator cuk, fajnie że porównuje także AC.Przy dwóch autach to już duża oszczędność.

Ile taniej tobie wyszło? Ja się zastanawiam czy NNW jeszcze nie warto wykupić.
Gość

Postautor: mezczyzna92 » niedziela 13 sie 2017, 20:30

Koszty w firmie można obniżyć na wiele sposobów, ludzie chodzą do biur rachunkowych albo do radców prawnych czy podatkowych i tak obniżają koszta. Jednak czasami najlepsze są proste rozwiązania. Mój znajomy aby nie kupować samochodów dostawczych bo potrzebuje je tylko od czasu do czasu postanowił je wynajmować z wypożyczalni :) ponieważ po przeliczeniu było to dla niego tańsze :) Więc również Wam polecam taki o to sposób. kangoor.pl
mezczyzna92

Postautor: Gość » czwartek 31 sie 2017, 12:23

Gość pisze:
Gość pisze:Sprawdziłam ten kalkulator cuk, fajnie że porównuje także AC.Przy dwóch autach to już duża oszczędność.

Ile taniej tobie wyszło? Ja się zastanawiam czy NNW jeszcze nie warto wykupić.

Warto mieć, tym bardziej że zawsze możesz w cuk zapłacić za ubezpieczenie w ratach.
Gość

Postautor: AdamOlszek » sobota 02 wrz 2017, 11:11

Wszystko zależy tak naprawdę od działalności. Wirtualne biuro czy wirtualny sekretariat to na pewno rzecz, która może obniżyć koszta stałe. Co innego jeśli musisz mieć "prawdziwe" biuro i bez niego ani rusz. Możesz wtedy skontaktować się z jakąs firmą, która pomaga prowadzić firmę, szczególnie na początku.
AdamOlszek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma