prowadzenie własnej działalności

Jak założyć firmę.

prowadzenie własnej działalności

Postautor: maciej22 » środa 31 lip 2013, 11:34

Założyłem właśnie własną działalność. Zajmuję się sprzedażą akcesoriów biurowych i elementów wyposażenia biura. To co mnie najbardziej drażni po zarejestrowaniu działalności to ilość formalności którymi muszę się zajmować. Docelowy model firmy ma być taki, że ja skupię swoją uwagę na kontakcie z klientem i na towarze a resztę spraw typowo formalnych i jednocześnie koniecznych do funkcjonowania działalności będę zlecał lub zatrudnię księgową. Tym co na dzień dzisiejszy męczy mnie najbardziej to problem reklamy. Proszę o podpowiedzi jak dobrze zaistnieć i jak rozkręcić działalność żeby zostać zauważonym?
maciej22

Re: prowadzenie własnej działalności

Postautor: mat34 » czwartek 01 sie 2013, 08:29

Jeżeli zależy ci na dobrym i tanim sposobie reklamy to zacznij od :-P strony internetowej itp. musisz pojawiać się tam gdzie firmy szukają rozwiązań, dobrym pomysłem jest jakiś katalog typu panorama firm, firmy często zaglądają do takich wyszukiwarek w celu znalezienia dostawcy. Wysyłaj też maile do firm które uważasz za potencjalnych klientów, zaangażuj znajomych niech podpowiedzą ci jaka firma może szukać takich usług jak twoje bo znając realia biznesowe pewnie sporo firm przepłaca albo jeżdżą i sami kupują co jest męczące i czasochłonne.
mat34

Postautor: florentynka » czwartek 23 paź 2014, 09:41

Zainwestuj w pozycjonowanie strony www, marketing szeptany lub voice mailing. Ja korzystam z tego wszystkiego i jestem bardzo zadowolona. W najbliższym czasie mam zamiar wejść ze swoją marką na rynek zagraniczny. Znalazłam już nawet na goo.gl/w5cBN6 międzynarodową kartę SIM od Truphone dzięki której będę mogła kontaktować się z klientami. Rozkręcenie firmy nie jest łatwe ale da się zrobić;)
florentynka

Postautor: uklonny » niedziela 21 gru 2014, 12:40

mozesz sie zwrocic do firmy, ktora zajmuje sie prowadzeniem dzialan promocyjnych, czyli ulotki, eventy, degustacje itd. ja korzystam z ulotexu i bardzo fajnie mi doradzili w tej kwestii :)
uklonny

Postautor: afaktury » wtorek 06 sty 2015, 21:20

Wybór narzędzi promocji to nie jest nigdy pierwszy etap planowania działań promocyjnych. Najpierw musimy zbadać rynek, poznać swoich klientów oraz stworzyć ich grup docelowej. Inaczej tylko możemy nie potrzebnie zmarnować środki na to przeznaczone.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: Eizzy » niedziela 11 sty 2015, 11:20

Myślę, że to bardzo dobry pomysł z zatrudnieniem księgowej lub biura rachunkowego. Niestety dobra ma tylko 24 godziny, wiec nie starczy czasu na wszytko, a Ty jako prezes powinieneś zająć się obsługa Klienta. Jeśli chodzi o formę reklamy to rozumiem, że jesteś nastawiony głownie na sprzedaż hurtową? Jeśli tak to powinieneś zainwestować w mailing (kupić dobrą bazę mailingową). Ponadto sam powinieneś tworzyć taką bazę, na którą będziesz mógł wysyłać ofertę. Myślę, że w Twojej branży sprawdzi się również reklama AdWords oraz pozycjonowanie.

http://www.motivationdirect.pl/nasze-rozwiazania/programy-wsparcia-sprzedazy
Eizzy

Postautor: biznes » wtorek 24 lut 2015, 15:15

Bardzo dobrze prowadzi się firmę z poziomu oprogramowania z panelem do zarządzania, coś w stylu Offigo, pod tym względem chyba najlepiej ma to rozpracowane, można zarządzać rozliczeniami, delegacjami, czasem pracy i kwestiami finansowymi firmy.
biznes

Postautor: rafus9973 » czwartek 05 mar 2015, 12:53

Wiesz co, teraz żeby zaistnieć potrzebny jest internet, ale nie wyłącznie. Trzeba mieć dobrą strategię i chęć do działania, bo niestety nic samo nie przyjdzie. Ja polecam wszelkie poradniki i szkolenia, najlepiej prowadzone przez doświadczonych biznesmenów, którzy podzielą się swoimi pomysłami, spostrzeżeniami. Dla przykładu szkolenie Biznes Camp, za takie szkolenie płaci się niecałe 3 stówki, a ta śmieszna cena może okazać się najlepszą inwestycją w siebie. Tu jest więcej info o tym szkoleniu http://adamgrzesik.pl/sklep/mba/biznes-camp/ jest prowadzone naprawdę przez ludzi sukceu.
rafus9973

Postautor: Gondek » środa 08 kwie 2015, 12:41

Ja trochę z innej beczki, czy znacie może firmę, która pomaga stworzyć biznesplany dla spółek?
Gondek

Postautor: Lifterr » środa 15 kwie 2015, 08:32

Gondek pisze:Ja trochę z innej beczki, czy znacie może firmę, która pomaga stworzyć biznesplany dla spółek?

Sprawdź:
http://www.factoryofcompanies.com/
Lifterr

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma