prowadzenie własnej działalności

Jak założyć firmę.

Re: prowadzenie własnej działalności

Postautor: Gość » poniedziałek 20 kwie 2015, 09:12

A prowadzenie własnej działalności, ale na zasadzie franczyzy, czy to może być opłacalny binzes?
Gość

Postautor: Gość » piątek 24 kwie 2015, 14:35

Zależy jaka franczyza.Mój znajomy prowadzi multiagencję CUK.Podobno ubezpieczenia to dochodowa branża.W sumie co się dziwić, każdy ubezpiecza auto czy dom.
Gość

Postautor: modroszlajfka » wtorek 28 kwie 2015, 22:08

W prowadzeniu działalności gospodarczej ważne jest nie tylko opanowanie dokumentacji z zakresu Urząd- Skarbowy + ZUS. To dopiero początek drogi. Bywa, że do tego dochodzą różnego rodzaju pozwolenia, czasem opanowanie kasy fiskalnej itp. A jeśli prowadzi się sklep internetowy, serwis lub portal- to i bez Giodo się nie obejdzie. Ustawa o ochronie danych osobowych bywa "bezwzględna".
To wszystko z pewnością może przerazić początkującego przedsiębiorcę, ale spokojnie- można to opanować.
A jak już to wszystko się pozna, to jeszcze trzeba zadbać o jakiś marketing. Np wpis w bazie firm- ja prowadzę właśnie taką bazę firm w swoim powiecie (firma.wodzislaw.pl). Ale można poszukać tego rodzaju baz firm również w miejscu swojego zamieszkania.
modroszlajfka

Postautor: Gość » wtorek 26 maja 2015, 13:30

Czytałem że na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod logo Cuk potrzeba około 15 tys.Ciekawe czy można ubiegać się o dofinansowanie na taką działalność z urzędu pracy?
Gość

Postautor: Gość » wtorek 21 lip 2015, 10:02

Pewnie tak, musiałbyś u źródła zapytać.Zobacz też na stronie Cuk tam są wywiady z osobami, które osiągnęły sukces w tej branży, może tam będzie odpowiedź.A lokal na działalność masz?
Gość

Postautor: wojciech_m » wtorek 21 lip 2015, 10:33

Dużo przedsiębiorców zaniedbuje kwestię promocji firmy i działa na oślep. Według mnie podstawa to odpowiednia strategia, własna strona internetowa oraz aktywność w mediach społecznościowych. Jeżeli prowadzi się działalność stacjonarną na pewno warto rozważyć marketing mobilny, na platformie Serwersms.pl można sprawdzić skuteczność takich działań bezpłatnie. Kolejna sprawa to dobry content marketing.
wojciech_m

Postautor: Karolponiatowski » wtorek 21 lip 2015, 12:00

Ja akurat korzystam z firmy e-reklama z białegostoku, zajmują się kompleksową marketingiem w sieci. Mam dzięki temu wielu klientów, koszty reklamy zwracają się kilkukrotnie
Karolponiatowski

Postautor: darek95 » niedziela 09 sie 2015, 12:12

NIe lubisz formalności? Nikt nie lubi a tak poważnie to jakbyś założył biuro usług płatniczych jako własną działalność to miałbyś minimu formalności do załatwiania. Mógłbyś też wstąpić do projektu na www.amola.pl i oni na pewno by ci we wszystkich pomogli a koszt współpracy z nimi to 5 groszy netto /przelew i jest to całkowity koszt współpracy!
darek95

Postautor: lemonik » wtorek 11 sie 2015, 22:09

Słuchajcie, mam pytanie z innej beczki. Co myślicie o zwiększeniu sprzedazy dzięki call center?
Zastanawiam sie nad skorzystaniem z takiej opcji i wzięciem do tego callcenter www.ccig.pl
Jest szansa na zwiększenie sprzedazy wg was w taki sposób?
lemonik

Postautor: Krepla » poniedziałek 31 sie 2015, 16:51

Dobre call center zawsze jest dobre. Ciężko jest jednak znaleźć dobrych pracowników. U mnie na razie postawiłem na tradycyjne formy reklamy - kursus.pl- szyldy itp.
Krepla

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma