prowadzenie własnej działalności

Jak założyć firmę.

Re: prowadzenie własnej działalności

Postautor: Gość » czwartek 03 wrz 2015, 14:31

Gość pisze:Pewnie tak, musiałbyś u źródła zapytać.Zobacz też na stronie Cuk tam są wywiady z osobami, które osiągnęły sukces w tej branży, może tam będzie odpowiedź.A lokal na działalność masz?

Tak mam, a jestem już po rozmowie w CUK.Zaoferowali mi spore wsparcie jeśli się zdecyduję na otwarcie placówki partnerskiej.Muszę ten temat jeszcze przemyśleć.
Gość

Postautor: ktooo » środa 14 paź 2015, 21:48

lemonik pisze:Słuchajcie, mam pytanie z innej beczki. Co myślicie o zwiększeniu sprzedazy dzięki call center?
Zastanawiam sie nad skorzystaniem z takiej opcji i wzięciem do tego callcenter www.ccig.pl
Jest szansa na zwiększenie sprzedazy wg was w taki sposób?

CCIG to jedne z lepszych
dobrze dobierają ludzi do dzwonienia, sprawdziłem ich , przynosi to efekty i to nawet większe niż myślałem
ktooo

Postautor: dimroku » środa 21 paź 2015, 10:40

pod warunkiem, że się ma dobrze wykwalifikowanych marketerów, którzy nie naciągają, tylko realnie sprzedają
dimroku

Postautor: nori » środa 11 lis 2015, 21:57

W sumie dużo zależy od branży, na pewno warto być obecnym w sieci. W niektórych przypadkach można wykorzystać platformę Serwersms, która umożliwia wysyłkę wiadomości tekstowych. Masowa wysyłka SMS-ów pozwala na realizację kampanii w bardzo prosty sposób. System umożliwia realizację wysyłek SMS w oparciu o dwa rodzaje wiadomości. Więcej wiadomości można znaleźć na ich stronie.
nori

Postautor: Gość » czwartek 03 gru 2015, 15:35

Gość pisze:Tak mam, a jestem już po rozmowie w CUK.Zaoferowali mi spore wsparcie jeśli się zdecyduję na otwarcie placówki partnerskiej.Muszę ten temat jeszcze przemyśleć.

Na czym polega to wsparcie? Szkolenia czy coś więcej np. pomoc w organizowaniu placówki? Czytałem artykuł na temat tej multiagencji, podobno sporo nowych placówek planują uruchomić, ciekawe czy franczyzowych?
Gość

Postautor: Gość » czwartek 31 gru 2015, 11:49

To jest szerokie wsparcie np. dostęp do tańszych materiałów reklamowych, dostajesz też program który ułatwia rozliczanie zawartych umów, masz ochronę ubezpieczeniową itd.Wszystko jest na stronie wyjaśnione.
Gość

Postautor: karlik » czwartek 21 sty 2016, 09:03

Ja bym radził skorzystać z pomocy jakiejś agencji reklamowej. Internet to dziś przyszłość. Promuje się tam coraz więcej osób.Z tego właśnie względu warto postawić właśnie na takie medium...

Postautor: Gość » piątek 04 mar 2016, 11:14

Gość pisze:To jest szerokie wsparcie np. dostęp do tańszych materiałów reklamowych, dostajesz też program który ułatwia rozliczanie zawartych umów, masz ochronę ubezpieczeniową itd.Wszystko jest na stronie wyjaśnione.

Dokładnie, jak się wiązać franczyzą to z mocnym partnerem,a Cuk ma wyrobioną markę.
Gość

Postautor: Gość » piątek 25 mar 2016, 09:35

A praca na tej zasadzie? http://cuk.pl/wspolpraca/zostan_niezaleznym_doradca_cuk
Gość

Postautor: haniballekter » piątek 25 mar 2016, 11:47

Bardzo waznym w prowadzeniu wlasnej dzialalnosci jest dbanie o dobro klienta i profesjonalne podejscie do ludzi, ktorzy sa naszymi kontrachentami. Ja mialem problem z ogarnieciem klientow, bo firma dosc szybko sie rozrozsla...musialem wynajac firme zajmujaca sie uslugami call center. nie ukrywam, ze byl to strzal w dziesiatke... naprawde mega poprawa zadowolenia klientow. korzystam z uslug https://ccig.pl/
haniballekter

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma