prowadzenie własnej działalności

Jak założyć firmę.

Re: prowadzenie własnej działalności

Postautor: Gość » wtorek 04 paź 2016, 19:23

Co do ubezpieczeń, to akurat z CUK -iem mam dobre skojarzenia, bo mi tanie OC tam wyszukali :)
Gość

Postautor: Gość » niedziela 23 paź 2016, 15:24

Ja z tego kalkulatora znalazłem tanie OC http://cuk.pl/samochod
Gość

Postautor: Michalska » środa 14 gru 2016, 00:51

Jednym z najważniejszych rzeczy podczas prowadzenia własnej firmy jest oczywiście reklama. Promocja biznesu jest bardzo ważna i nie można lekceważyć tej kwestii.
Michalska

Postautor: karlik » wtorek 10 sty 2017, 09:05

Warto zainwestować w dział call center, w szczególności jak mamy średnią lub dużą firmę. Gdyby ktoś szukał dobrego software contact center lub innego programu do sprzedaży to polecam Focus Telecom Warto zajrzeć, bo ofertę maja genialną.
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: Krysia88 » wtorek 10 sty 2017, 12:24

Warto też sprawdzić pracowników i kontrahentów, ponieważ wiadomo, że trafia się na różnych ludzi. My tak robimy i nigdy nic nieprzyjemnego nas nie spotkało. Współpracujemy z biurem bia.com.pl i sprawdzamy naszych kontrahentów, między innymi ze względu na wiarygodność.
Krysia88

Postautor: Hanka111 » środa 22 lut 2017, 17:06

faktycznie teraz takie sprawdzanie jest bardziej popularne i w sumie wcale się nie dziwie. Fajnie, że jest takie biuro jak bia.com.pl jest to moim zdaniem bardzo pomocne dla osób prowadzących własną działalność.
Hanka111

Postautor: Salomona » poniedziałek 13 mar 2017, 19:08

prowadzenie własnej działalności to bardzo trudna sprawa dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów taki jak eksperci z biura wiol.com.pl, mogę ich polecić z pełną odpowiedzialnością ponieważ współpracuję z nimi od lat
Salomona

Postautor: mezczyzna92 » środa 13 wrz 2017, 19:01

Cześć :)

Ze swojej strony chciałabym polecić osobom zainteresowanym rozliczaniepracykierowcow.pl/rozliczanie-czasu-pracy-kierowcow/ jest to firma, która pomaga przedsiębiorcom rozliczać czas pracy kierowców :) aby nie płacić kar finansowych za popełnione błędy :) oprócz tego prowadzi wiele szkoleń dla kierowców i rozlicza wynagrodzenia :) myślę, że nie jednej osobie taka informacja się przyda, zwłaszcza że firma działa już bardzo długo na rynku i ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym co robi :)
mezczyzna92

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma