System do zarządzania firmą

Jak założyć firmę.

Re: System do zarządzania firmą

Postautor: Angelo » poniedziałek 24 lis 2014, 12:20

Czy słyszeliście o aplikacji HR24? Pewnie tak, bo artykuły o niej pojawiały się w serwisach branżowych (jak np. decyzje-it.pl) już ponad 2 lata temu. Generalnie jest to niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania procesami zasobów ludzkich. Pozwala układać własne rekrutacje, tworzyć testy kompetencyjne, oceny pracownicze itp. Wszystko poparte jest bardzo szczegółowym modułem raportowania. Całość dostępna jest w wersji online, ze szczegółami można zapoznać się na stronie https://hr24.com.pl/pl/
Angelo

Postautor: paweldom7 » poniedziałek 08 gru 2014, 16:55

Programów do zarządzania firmą jest cała masa. W dużej mierze wybór tego odpowiedniego zależy m.in. od profilu firmy i jej wielkości. Ja na przykład używam http://bestredmine.pl/. Koszt tego systemu to 10zł miesięcznie, w przeliczeniu na jednego pracownika. W razie potrzeby, system można bardzo łatwo rozbudować poprzez dodanie kolejnych modułów. Całość obsługiwana jest w języku polskim, co bardzo ułatwia obsługę, a przede wszystkim kontakt z klientami.
paweldom7

Postautor: damian » środa 14 sty 2015, 13:40

Ja korzystam z Offigo, u mnie w firmie jest na wszystkich komputerach i każdy bardzo chwali. Program bardzo łatwy w obsłudze, szybko można się go nauczyć samemu i co najlepsze można korzystać online, czyli jest niezależny.
damian

Postautor: Salomona » wtorek 21 kwie 2015, 13:00

Witam, Czy ktoś z obecnych na forum zna jakieś SPRAWDZONE sposoby do zarządzania biznesem w horeca? Chodzi o hotel. Testowaliśmy już kilka ogólnych programów ale niestety żaden z nich nie spełniał w pełni Naszych oczekiwań, najbardziej zależy Nam na pełnej kontroli pokoi-rezerwacja, pokojówki, zamówienia. Bedę wdzięczna za wartościowe informacje.
Salomona

Postautor: afaktury » wtorek 21 kwie 2015, 20:49

Bezpośrednio nie będę niczego polecał, ale proszę wpisać w google frazę "program do zarządzania hotelem" otrzyma pani wyniki z firmami, które tworzą takie programy.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: zarzadzaj_gip » czwartek 07 maja 2015, 01:04

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, składamy ofertę współpracy.

Firma GiP dzięki doskonałej znajomości branży HoReCa potrafi idealnie dobrać program do wszystkich potrzeb klienta. Przez wieloletnie doświadczenie możemy zaoferować Państwu program, który w swym działaniu obejmuje takie segmenty biznesu jak prowadzenie kasy hotelowej, obsługę służby pięter, zarządzanie sprzedażą, raporty managerskie oraz inne zagadnienia związane z funkcjonowaniem hotelu.

Nasza oferta oraz kontakt: http://gip.com.pl/www/.
zarzadzaj_gip

Postautor: Raenna » poniedziałek 25 sty 2016, 09:10

zajrzyj na stronę http://www.tqmc.pl/ oni sie zajmują wdrażaniem Systemów Zarządzania, doradztwem w zakresie oznakowania CE, przeprowadzaniem audytów regulacyjnych, a także prowadzaniem szkoleń w zakresie normalizacji, standaryzacji i interpretacji przepisów prawnych UE. I są naprawdę dobrzy w swojej dziedzinie. U nas w firmie robili z audytem i wszystko sprawnie poszło...
Raenna

Postautor: kokoszanel » piątek 25 mar 2016, 11:50

Ja w swojej firmie tez sie nie wspomagam zadnym systemem zarzadzajacym... natomiast korzystam z uslug contact center... firma zewnetrzna jest super , korzystam z uslug https://ccig.pl/ - pelen profesjonalizm i naprawde moge polecic :)
kokoszanel

Postautor: jaaaaaaaaaaaaaaa » wtorek 05 kwie 2016, 12:56

Z mężem prowadzimy firmę spedycyjno-transportową i korzystamy z oprogramowania www.firetms.com. Platforma jest wielozadaniowa - dzięki niej w jednym miejscu wprowadzamy zlecenia od klientów, wystawiamy faktury, monitorujemy płatności, rozliczamy karty drogowe, mamy dostęp do raportów i wielu innych funkcji. Jezeli ktoś prowadzi firmę z branży TSL, to polecam przetestować dany produkt. Warto go posiadać.
jaaaaaaaaaaaaaaa

Postautor: marco33 » sobota 25 cze 2016, 17:24

Hej, to bardzo ciekawy, ale pojemny temat... Ogólnie mówię tutaj o rozwiązaniach IT, które można wykorzystać do wsparcia i rozwoju biznesu. Mnie to interesuje, ponieważ wiem z autopsji, że takie rozwiązania są naprawdę skuteczne - optymalizują działania, przez co oszczędza się czas i pieniądze. We wrześniu w Warszawie odbywać się będą interesujące targi - IT Future Expo - podczas których, jak myślę, będzie wiele miejsca poświęconego właśnie zagadnieniu rozwiązań IT dla poszczególnych branż, na stronie czytałem m. in. o księgowości, HR, spedycji, retail i FMCG. Ja się wybieram, zwłaszcza że rejestracja na to wydarzenie jest bezpłatna. Może ktoś z Was też myśli o tym, aby się wybrać? Są to jedyne takie targi w kraju, więc myślę, że warto.
marco33

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma