Jak obniżyć rachunki

Jak założyć firmę.

Jak obniżyć rachunki

Postautor: lilka91 » czwartek 11 wrz 2014, 13:01

Jak można skutecznie obniżyć rachunki za telefon w firmie?
lilka91

Re: Jak obniżyć rachunki

Postautor: adrianka » czwartek 11 wrz 2014, 15:22

Może zmień taryfę lub operatora? Ja mam play i nie narzekam ale do zagranicznych podróży służbowych mam zamiar zaopatrzyć się w międzynarodową kartę SIM od Truphone na której będę mogła mieć ok zagranicznych numerów. Dla mnie to spore ułatwienie bo nie będę musiała w każdym kraju mieć innej karty a za rozmowy zapłacę tyle samo co za połączenia lokalne.
adrianka

Postautor: monia_2012 » piątek 10 paź 2014, 11:08

Dokładnie, masz play i jestem na najwyzszym poziomie
monia_2012

Postautor: Kamilla » piątek 07 lis 2014, 19:51

A nie myślałeś by zdecydować się na jakiegoś operatora komórkowego u którego mniej będziesz płacić za rachunki? Moim zdaniem powinieneś zainteresować sie ofertą sieci Truphone . Czytałem ostatnio o nich i maja bardzo ciekawą oferte. Dużo tańsze międzynarodowe rozmowy a w biznesie to jest bardzo ważne.
Kamilla

Postautor: amika » poniedziałek 29 gru 2014, 16:41

Ja do tej pory myślałam że najlepszy roaming dla biznesu ma Play ale sprawdziłam Truphone i chyba naprawdę jest to kwestia dyskusyjna. Z tego co się orientuję Truphone na swojej międzynarodowej karcie udostępnia 8 numerów z różnych państw - chyba 66 o ile się nie mylę. Mają też tani internet za granicą co jest dla mnie nowością bo przeważnie ceny za 1 MB są kosmiczne a tu normalne.
amika

Postautor: Gość » wtorek 30 gru 2014, 12:37

To chyba nowa firma?
Gość

Postautor: afaktury » poniedziałek 26 sty 2015, 18:22

Raczej nowa firma na polskim rynku. Trudno powiedzieć jaka jest ich oferta, bo narazie mało osób z niej korzystało.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Tania koordynacja promocji!

Postautor: PicadioPL » wtorek 27 sty 2015, 15:23

Badacze rynku konsumentów uważają, że aby zwiększyć sprzedaż oraz zainteresowanie klientów konkretnymi produktami, należy przestać im przeszkadzać w zakupach i pomóc odnaleźć to, czego szukają. Jak to zrobić? Poznajcie Picadio.

To innowacyjna aplikacja, która pomaga producentom i dystrybutorom towarów konsumpcyjnych skutecznie zarządzać akcjami promocyjnymi. Picadio jest rozwiązaniem odpowiednim do realizacji kampanii rabatowych zarówno w niewielkich punktach handlowych, jak i wielkopowierzchniowych supermarketach.

Dowiedz się więcej na: http://picadio.pl/

Obrazek
PicadioPL

Postautor: heweea » niedziela 07 cze 2015, 18:05

Wiadomo, że jak ma się swoją firmę to szuka się oszczędności. Sporo fajnych rozwiązań odnośnie obniżenia kosztów można znaleźć na http://win4win.pl/ . Polecam.
heweea

Postautor: Mama28 » niedziela 21 cze 2015, 13:35

Jednym z bardzo prostych sposobów na obniżenie rachunków jest zmiana dostawcy prądu i gazu. Dzięki takiej operacji można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Warto jednak przed podjęciem decyzji poczytać na ten temat. Jeśli ktoś był by zainteresowany to myślę że tu znajdzie wiele cennych informacji w tym temacie http://energia-elektryczna.com.pl Ja już 2 lata temu zmieniłam dostawcę i jestem zadowolona. W tym roku za zaoszczędzone pieniądze mogę wykonać inwestycje w mojej firmie, wiec na dobre decyzja mi wyszła.
Mama28

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma