Jak obniżyć rachunki

Jak założyć firmę.

Re: Jak obniżyć rachunki

Postautor: karlik » piątek 05 lut 2016, 10:07

Można np. kupować tonery oryginalne do drukarek w sklepie internetowym. Ja poluje na promocje. Ostatnio udalo mi się wyhaczyć fajna okazje w tym sklepie: http://print24.com.pl/c/4/tonery-oryginalne.html Generalnie to niby nie sa drogie rzeczy, ale grosz do grosza to się uzbiera... Każdy kto prowadzi firmę o tym wie.
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: Salomona » piątek 05 lut 2016, 13:26

Warto też zainwestować w żarówki energooszczędne, pilnować, żeby nie zużywać za dużo wody i po prostu być rozsądnym na codzień, wyrobić sobie dobre nawyki
Salomona

Postautor: Gość » piątek 04 mar 2016, 11:15

O to najtrudniej :)
Gość

Postautor: jasie333 » sobota 02 kwie 2016, 11:42

W mojej firmie duzo drukuje i ofnormatyk ostatnio namówił mnie na zamienniki tonerow imprime (mozna kupic na centrumpapieru . pl). Koszty spadly mi o polowe a jakos wydrukow jest bardzo dobra
jasie333

Postautor: jasie333 » sobota 02 kwie 2016, 11:43

W mojej firmie duzo drukuje i ofnormatyk ostatnio namówił mnie na zamienniki tonerow imprime (mozna kupic na centrumpapieru . pl). Koszty spadly mi o polowe a jakos wydrukow jest bardzo dobra
jasie333

Postautor: torpeDOS » poniedziałek 01 maja 2017, 14:53

Według mnie zeby obnizyc koszta trzeba pierw po prostu zainwestować, w energie sloneczna, w oszczedne piece etc
torpeDOS

Postautor: stramal » sobota 20 maja 2017, 14:09

też według mnie najlepszym wyjściem jest po pierwsze dobra inwestycja w energię, np panele słoneczne, dzięki temu, nasza firma sama oszczędza
stramal

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma