Program do fakturowania na początek

Jak założyć firmę.

Program do fakturowania na początek

Postautor: Ringe » sobota 25 paź 2014, 15:50

Szukam dobrego i darmowego programu do wystawiania faktur. Na poczatek prowadzenia biznesu chcialabym jak najbardziej ciac koszty. macie cos sprawdzonego?
Ringe

Re: Program do fakturowania na początek

Postautor: seit » niedziela 26 paź 2014, 11:57

proponuje wypróbowac bizin. program prosty, intuicyjny, dziala online. podstawowa wersja jest bezplatna, do bardziej rozbudowanych funkcji nalezy wykupic licencje, ale nie wychodzi duzo, wiec dla statujacej firmy w sam raz :)
seit

Postautor: Kmicic » piątek 31 paź 2014, 11:36

darmowy raczej sobie odpuść, takie programy często nie są aktualizowane i możesz wystawiać błędne dokumenty, ja używam efaktury.org, program jest prosty w obsłudze i działa na poziomie przeglądarki, możesz graficznie dostosować fakturę, poza tym możesz wystawić kilkadziesiąt rodozajów dokumentów, dużą zaletą jest to, że możesz przez 100 dni testować program za darmo, a jak ci przypadnie do gustu to abonament roczny wynosi tylko 50 zł
Kmicic

Postautor: czerwono_czarny » poniedziałek 03 lis 2014, 15:47

bizin ma wesję bezpłatną i płatną. Zależnie od potrzeb. Oczywiście płatna też jest przez jakiś tam czas próbna darmowa ;)
czerwono_czarny

Postautor: januszek » poniedziałek 24 lis 2014, 11:54

W każdej firmie obok programu do fakturowania powinien być program do rozliczeń i ogólnie do zarządzania firmą, bardzo się przydaje na co dzień. Jeden z lepszych jaki mogę polecić to Offigo i za rozsądną cenę, licencje kosztują jakieś 25 zł, wiec to raczej kwota symboliczna/
januszek

Postautor: Bolero » wtorek 30 sie 2016, 12:55

My oddelegowaliśmy część tego typu zadań do http://www.pika.pl/attorney/archiwum-dokumentow/ i mamy trochę więcej czasu na inne zadania ;)
Bolero

Postautor: Vera » wtorek 30 sie 2016, 15:41

Program do fakturowania może ułatwić życie, pod warunkiem jednak, że umiesz się nim posługiwać i masz trochę wiedzy księgowej. Bardzo łatwo o pomyłkę, a odkręcić błąd to jednak sporo zachodu.
Vera

Postautor: onatres » czwartek 01 wrz 2016, 11:34

Vera pisze:Program do fakturowania może ułatwić życie, pod warunkiem jednak, że umiesz się nim posługiwać i masz trochę wiedzy księgowej.

Uważam, że to nie prawda. Obecne CRMy podają wszystko na tacy. Nie wystawisz faktury bez wymaganych pól. Nie do końca rozumiem co masz na myśli...? Gdzie tak łatwo o pomyłkę?
onatres

Postautor: Damian1985 » piątek 02 wrz 2016, 07:24

Program do firmy powinien być prosty, ale najlepiej jak zawiera nie tylko samo wystawianie faktur, ale można w nim sprawdzać stany magazynowe itd. Tak na prawdę wszystko zależy od potrzeb i nie ma jednego najlepszego programu.
Obrazek
https://sklep.hdwr.pl]
Damian1985

Postautor: Vera » piątek 09 wrz 2016, 21:09

onatres pisze:Uważam, że to nie prawda. Obecne CRMy podają wszystko na tacy. Nie wystawisz faktury bez wymaganych pól. Nie do końca rozumiem co masz na myśli...? Gdzie tak łatwo o pomyłkę?

Miałam do czynienia z kilkoma różnymi programami, potrafią być zawodne i skomplikować życie. Kilka razy miałam zwrócone faktury do poprawy z różnych powodów. Jedne potrafiły "intuicyjnie" zmienić VAT inne źle liczyły, jeden miał koszmarne błędy ortograficzne, a wszystkie polskie znaki wstawiał drukowaną literą i nie było na to rady. Raz zawirusowałam komputer, korzystając z testowej wersji, którą firma udostępniła mi na okres próbny. Może teraz jest lepiej, ale już od jakiegoś czasu nie testowałam nowych, bo korzystam z programu do wystawiania faktur przez Tax Care. Jeśli mam wątpliwości po prostu dzwonię do księgowej, która zajmuje się moją firmą i pytam. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie.
Vera

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma