Program do fakturowania na początek

Jak założyć firmę.

Re: Program do fakturowania na początek

Postautor: Mirosław1981 » środa 07 gru 2016, 09:52

A testowałeś Faktura Small Business? Ja używam i zdecydowanie polecam. Bardziej intuicyjnego programu na pewno nie znajdziesz.
Mirosław1981

Postautor: Mirosław1981 » środa 07 gru 2016, 09:54

A testowałeś Faktura Small Business? Ja używam od kilku lat i uważam, że bardziej intuicyjnego programu nie znajdziesz.
Mirosław1981

Postautor: Jolanta14 » środa 09 sie 2017, 12:14

Ja przez 7 tal korzystałam z usług firmy infakt, bardzo prosty program do fakturowania, na początku byłam ryczałtowcem i Vatowcem, więc tylko program do faktur był mi potrzebny, potem przeszłam na kpir, ale też zostałam u nich, kpir trochę trudniejszy, ale sama się wszystkiego nauczyłam, jak czegoś nie wiedziałam to pisałam lub dzwoniłam do infaktu, zawsze mi dokładnie wytłumaczyli. Także polecam infakt z czystym sumieniem.
Jolanta14

Postautor: mańkaSZ » sobota 16 wrz 2017, 13:29

ja sobie az tak nie ufam zeby samemu brac sie za finanse. troche sie naczytalam i nie ma co zadzierac ze skarbowka, bo najgorzej jest z nimi zaczac... swoje biuro rachunkowe powierzylam firmie online macaccounting.pl Prowadza mi cale biuro kompleksowo. maja nowoczesne progarmy dzieki ktorym mam wglad w dokuemntacje 24h/dobe. bardzo sprawnie i rzetelnie dzialaja - firma godna polecenia
mańkaSZ

Postautor: Andrzej1982 » piątek 20 paź 2017, 13:53

Sprawdziłem ten Faktura Small Business. To rzeczywiście fajny program. Miałem trochę problemów z ustawieniem numeracji, ale zadzwoniłem do MEGA-TECH i szybko mi pomogli.
Andrzej1982

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma