Tanie meble biurowe - Gdzie kupić ?

Jak założyć firmę.

Re: Tanie meble biurowe - Gdzie kupić ?

Postautor: basita » środa 25 lis 2015, 17:29

Ja kupowałam meble biurowe w sklepie Ergoexpert.pl - ceny były bardzo dobre jak na jakość mebli które tam można zakupić. Są to meble marek Nowy Styl, Profim, a więc bardzo dobre jakościowo.
basita

Postautor: Karola34 » czwartek 03 mar 2016, 22:26

Contino.pl ma w swojej ofercie bardzo ciekawe meble do biura. Fajne i nie drogie a dobre jakościowo.
Karola34

Postautor: Hosiek » piątek 04 mar 2016, 10:50

W contino.pl mają naprawdę dobrej klasy meble biurowe. Idealnie pasują do biura i są wygodne.
Hosiek

Postautor: wawa111 » poniedziałek 14 mar 2016, 14:04

A co konkretnie potrzebujesz?
Jeśli szafy to tu jest dobra oferta http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-metalowe/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a sam jakiś czas temu brałem od nich i jestem bardzo zadowolony z jakości.
wawa111

Postautor: Fifil » czwartek 02 cze 2016, 19:15

A może w jakimś komisie? Jeśli chcesz tanio wyposażyć biuro, to pewnie też zaintresują Cię tanie smartfony od telefunken, na przykład taki model Foxtrot możesz już dostać za 299 zł. To naprawdę spora oszczędność, przyda się na start :)
Fifil

Postautor: mirka67 » środa 08 cze 2016, 09:58

ja swoje meble do biura wybierałam na http://www.homegardenart.pl/ wyszło super nowocześnie uwielbiam takie modernistyczne klimaty
mirka67

Postautor: Gość » piątek 24 cze 2016, 13:23

Tego z linku nie kojarzę.
Gość

Postautor: maciupenki » czwartek 27 paź 2016, 14:13

skoro myślisz o profesjonalnych biurowych meblach to powinieneś skontaktować się z firmą Logan. Na końcu podam Ci link gdzie sprawdzisz całą ich ofertę. Generalnie mają bardzo funckjonalne meble a zarazem estetyczne co jest bardzo ważne. Ja u nich kupuję zawsze dodatki do biura :) http://www.logan.com.pl/
maciupenki

Postautor: mikoskuo » wtorek 03 sty 2017, 12:40

To zależy jak masz zamiar zaaranżować wnętrze i o jakie meble dokładnie Ci chodzi. Ja w swoim biurze wykorzystałam kilka mebli metalowych medycznych [url]sklep.techmark.com.pl/medyczne.html[/url]. Oczywiście głównie na zapleczu, ale one są świetne do bezpiecznego przechowywania dokumentacji. Można je zamknąć i stosunkowo niewielkie są szanse na to, że dobierze się do nich ktoś postronny. Polecam. A w sumie, jak się dobrze pomyśli to pewnie da się też z nimi zrobić jakąś fajną, nowoczesną aranżację :).
mikoskuo

Postautor: karolww » wtorek 07 mar 2017, 21:11

A co sądzicie o takich szklanych elementach? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem czyli stoliki i lustra. Jest to bardzo trudne w utrzymaniu? Znalazłem już firmę detalrzeszow.pl, która się zajmuje takimi rzeczami. Mi się bardzo to podoba dlatego biorę takie coś pod uwagę.
karolww

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma