Tanie meble biurowe - Gdzie kupić ?

Jak założyć firmę.

Tanie meble biurowe - Gdzie kupić ?

Postautor: Hite » niedziela 26 paź 2014, 17:32

planujemy otworzyc nowe biuro w warszawie i szukam dobrych mebli biurowych, ale zeby tez nie byly strasznie drogie bo i tak juz mamy duzo kosztow zwiazanych z wynajmem biura. ktos moze cos polecic?
Hite

Re: Tanie meble biurowe - Gdzie kupić ?

Postautor: Laczek » niedziela 26 paź 2014, 18:04

my bralismy od classic meble biurowe i jestesmy bardzo zadowoleni. solidnie wykonane, dopasowane do biura :)
Laczek

Postautor: Gosia » poniedziałek 05 sty 2015, 11:08

Polecam sklep internetowy meble-bogart.pl. Świetna fachowa obsługa, szybki transport i co najważniejsze tanie i solidne mebelki :)
Gosia

Postautor: afaktury » poniedziałek 26 sty 2015, 18:19

Najlepiej poszukać w outletach meblowych. W sieci jest takich kilka. Prowadzą takie punkty również znane firmy meblarskie. Czasem można trafić całkiem fajny komplet po dobrej cenie.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Postautor: Kamil567 » wtorek 27 sty 2015, 13:16

Bardzo fajne meble biurowe widziałem w sklepie Ergoexpert - zresztą zamawiałem od nich meble ogrodowe, takie z technorattanu, więc miałem przyjemność sprawdzić, jak sklep w ogóle działa - bo to sklep internetowy. A więc jak działa? Sprawnie, szybka dostawa, miła i pomocna obsługa, fajny kontakt ze sklepem. Meble ogrodowe, które zamówiliśmy - super jakość, w konkurencyjnej cenie. A szukaliśmy długo... Natomiast co do biurowych, to naprawdę mają fajne rozwiązania, tak że polecam.
Kamil567

Postautor: WeronikaPewniak » piątek 01 maja 2015, 19:25

Jak szukacie metalowych to możecie uderzyć tutaj http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe sporą mają ofertę i na pewno coś się Wam spodoba a ceny są rewelacyjne wiem bo kupowałam do swojej firmy i miałam porównanie ofert.
WeronikaPewniak

Postautor: karlik » środa 06 maja 2015, 08:19

Ja z czystym sumieniem mogę polecić sklep: http://www.homegardenart.pl/pl/c/Kawiarnia/158 sami kupowaliśmy tam meble i dodatki. Mają ogromny wybór zarówno designerskich, jak i bardziej klasycznych produktów. Na przesyłkę nie trzeba długo czekać. Same meble są bardzo gustowne i każdy kto d nas przychodzi pyta się skąd je mamy;> Dodam jeszcze, że w sklepie jest bardzo mila obsługa...
karlik

Postautor: Salomona » piątek 22 maja 2015, 19:54

Kupowałam z Hagea krzesła Maya, fakt ceny konkurencyjne. Outlett też jest dobrym rozwiązaniem :)
Salomona

Postautor: karlik » czwartek 28 maja 2015, 13:02

Ja polecam taka stronkę http://www.homegardenart.pl/pl/c/Kawiarnia/152. Maja bardzo duży wybór mebli w niskich cenach. Najważniejsze to to, że meble są designerskie i ciekawie się prezentują w każdym wnętrzu, a to ważne przy prowadzeniu firmy. Codziennie odwiedza nas wielu klientów i trzeba zadbac o to, by wyposażenie biura było na jak najwyższym poziomie. To może przełożyć się na obroty...
karlik

Postautor: Kinga » poniedziałek 19 paź 2015, 14:47

Powiem szczerze że ja sama urządzałam swoje biuro. Zamawiałam z meblomoda.pl i bardzo fajnie to wyszło. Jedynie biurko zamówiłam z innego sklepu. Ale i krzesło i regały itd kanapa... bomba po prostu. Lepszych bym chyba nie znalazła.
Kinga

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma