Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Jak założyć firmę.

Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Postautor: Hite » poniedziałek 27 paź 2014, 14:22

poszukuje jakiegos sensownego biura rachunkowego, ktore ma dobre ceny - dla poczatkujacej firmy szukam troche oszczednosci :)
Hite

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Postautor: Seeve » poniedziałek 27 paź 2014, 20:39

proponuje sprawdzic sobie financialluk. bardzo rzetelne biuro i calkiem przystepne stawki :)
Seeve

Postautor: Jerzyk » środa 19 lis 2014, 08:16

Też uruchamiałem działalność gospodarczą na początku tego roku (branża IT). Mam stałych odbiorców moich usług - i wystawiam maksymalnie 5 do 6 faktur w miesiącu. Zastanawiałem się nad księgowością online (jest kilka firm które się tym zajmują), ale ostatecznie zdecydowałem się na ofertę z TAX Credit (jest to ogólnopolska sieć biur rachunkowych) - namiar na nich znajdziesz na tej stronie taxcredit.pl. Tam na stronie podaj rodzaj prowadzonej działalności i inne dane. W niedługim czasie zadzwoni konsultant i powie wszystko co i jak - zaproponuje też biuro rachunkowe położone najbliżej Ciebie.
W przypadku DG najtrudniej jest na początku - później już Ci wchodzi w krew to co możesz odliczać oraz jak się poruszać w prawie podatkowym itd.
Jerzyk

Postautor: mrck » niedziela 30 lis 2014, 13:34

a musi być koniecznie we wrocławiu? ja mam zleconą całą księgowośc do firmy bde constans. Mimo, że jestem z płocka,a oni nie to to działa. Współpraca zdalnie się naprawdę dobrze sprawdza w takich momentach
mrck

Postautor: cecylka » piątek 26 gru 2014, 20:11

Hite pisze:poszukuje jakiegos sensownego biura rachunkowego, ktore ma dobre ceny - dla poczatkujacej firmy szukam troche oszczednosci :)

Sprawdź sobie na ile Ci odpowiada oferta biura Super Księgi http://superksiegi.pl
Ja zaczęłam z nimi od początku - szukałam biura które oferuje pomoc z założeniu działalności, teraz prowadzą mi księgowość i kadry, korzystam z porad finansowych i prawnych,pomagają windykować długi ,wiem że oferują tez wirtualny adres. Bardzo rzetelne, profesjonalne i nowoczesne biuro, fajne podejście do klienta, nowoczesne rozwiązania w tym dostęp online, mnie bardzo odpowiadają , również cenowo
cecylka

Postautor: papel » poniedziałek 05 sty 2015, 11:29

constans jest bardzo dobrym biurem :) korzystam z nich juz od dluzszego czasu, prowadza ksiegowosc zdalnie, zawsze wszystko rzetelnie
papel

Postautor: Kkluseek » czwartek 12 mar 2015, 14:55

Może nie Wroclove ale bardzo profesjonalne biuro z Łodzi - WIOL. Dla raczkującej firmy lepsza jest stacjonarna księgowa.
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: Agata P. » czwartek 04 lut 2016, 13:52

Ja jak cecylka wyzej - super ksiegi z Wroclawia zdecydowanie polecam , nowoczesne biuro z porządną rzetelną wiedzą
Agata P.

Postautor: Mowas » piątek 18 mar 2016, 17:34

Biur rachunkowych jest cała masa. Gdy sam szukałem we Wrocławiu to myślałem, że jest ich z 20 może 30... a tu się okazało, że we Wrocławiu jest prawie 500 biur rachunkowych. W google czy internecie można szukać tygodniami a i tak nie sprawdzisz wszystkich.
Dlatego polecam serwis http://www.dobre-biuro-rachunkowe.pl/dolnoslaskie/wroclaw/ można w jednym miejscu fajnie i szybko przejrzeć wszystkie biura w swojej okolicy. Tak na marginesie dodam, że w serwisie jest ponad 12 tysięcy biur z całej Polski.
Mowas

Postautor: marian57 » wtorek 29 mar 2016, 10:06

Wrocławskie biuro Business-tax które prowadzi działalność droga online http://business-tax.pl/ cieszy się dużym uznaniem klientów. Prowadzenie księgowości drogą internetową oszczędza masę czasu. Dokumentacje dostarcza się w formie skanów lub przez kuriera. A do dokumentacji ma się dostęp przez 24 godziny.
marian57

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma