Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Jak założyć firmę.

Re: Dobre Biuro rachunkowe we Wrocławiu

Postautor: margerita » czwartek 31 mar 2016, 17:11

Zdecydowanie biuro rachunkowe Superksięgi, panie są super, 10 lat doświadczenia w branży robi swoje. Da sie z nimi dogadać i wszystkie dokumenty sa zawsze dobrze i na czas ogarniete
margerita

Postautor: majuśka » niedziela 24 kwie 2016, 18:50

Super księgi to bardzo dobre biuro faktycznie, o czym świadczy sam fakt ile mają klientów i ile są już na rynku :) zawsze wszystko na czas, bez błędów. W moim przypadku panie naprawiły też błedy poprzedniego biura i ich niedociągniecia za co chyle czoła
majuśka

Postautor: Salomona » poniedziałek 09 maja 2016, 11:56

ja dysponuje wiedza na temat warszawskich biur rachunkowych i zdecydowanie najlepsze jest to http://rachmistrzowie.pl/pl
Salomona

Postautor: JustPink » środa 27 lip 2016, 13:57

Biuro rachunkowe Superksięgi faktycznie mogę polecić :) Pełen profezjonalizm, po przejściach z poprzednim biurem wreszcie odetchnęłam z ulga, dokumenty na czas, bez błędów, Panie znają się na swojej pracy i są bardzo rzetelne, i można przyjśc poprosić o poradę itd I mają fajnie zrobioną stronę http://superksiegi.pl/
JustPink

Postautor: Jadwiga » poniedziałek 08 sie 2016, 20:55

Z własnego doświadczenia mogę polecić Tax Care. Korzystam z ich usług od ponad roku i jestem zadowolona. To dla mnie najlepsze rozwiązanie, bo dużo podróżuję, a dokumenty mogę dosyłać na bieżąco pocztą, albo nawet wysyłać mailem. We Wrocławiu mają oddział na ulicy Namysłowskiej, więc możesz tam zajrzeć i na miejscu dowiedzieć się wszystkiego. Oprócz tego mają też kalkulator na swojej stronie ( taxcare.pl ) dzięki któremu można oszacować koszt abonamentu.
Jadwiga

Postautor: kasandra » niedziela 02 paź 2016, 21:26

Faktycznie Super księgi bardzo dobre. Ja korzystalam też z darmowej wyceny na ich stronie www.superksiegi.pl/ :) Szybko mi odesłali, bardzo porzadnie zrobione a juz 3 miesiace współpracujemy
kasandra

Postautor: Patka » piątek 11 lis 2016, 12:24

Jeśli szukasz oszczędności, możesz skorzystać z możliwości księgowości online https://wfirma.pl/ Początkujący przedsiębiorca nie ma zbyt wielu zleceń, więc nie ma konieczności opłacania księgowej albo szukania biura rachunkowego. To spora oszczędność. Zaoszczędzone pieniądze można zainwestować w rozwój firmy.
Patka

Postautor: Amelia » wtorek 15 lis 2016, 09:55

Moja firma postawiła na bardziej kompleksowe usługi, które zapewnia nam nowoczesna kancelaria Conselion.pl Zajmują się dla nas kwestiami prawno-podatkowymi. W dodatku mamy cały czas dostęp do wygodnej strefy klienta online. Takie rozwiązanie jak dotąd bardzo dobrze się u nas sprawdza :)
Amelia

Postautor: mańkaSZ » piątek 23 cze 2017, 21:10

@Amelia ja też zdecydowałam się na obsługę full service bo w sumie inaczej już nie wyrabiałam z czasem. Jak pogodzic biznes z rodziną? I dzieckiem 2 letnim? No cięzko... ale znajomy polecił mi firme macaccounting.pl i rzeczywiście od roku ma problemy kadrowo-płacowe totalnie z głowy. Kompletnie nie martwię się o obsługę. Juz na samym początku ustaliliśmy zakres działań przez co nie ma żadnych wątpliwości. Terminowość i profesjonalizm firmy jest na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo nowoczesne platformy, dzieki czemu mam dostęp do swojej księgowości 24h/dobę! Naprawde rewelka
mańkaSZ

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma