Szkolenia dla pracowników

Jak założyć firmę.

Szkolenia dla pracowników

Postautor: orzech » niedziela 23 lis 2014, 21:58

Planujemy zorganizować szkolenia dla pracowników, tylko zastanawiamy się nad formą. Lepiej jest szkolić w miejscu pracy czy po prostu zorganizować wyjazd na szkolenie? Co sie lepiej sprawdza z waszego doswiadczenia?
orzech

Re: Szkolenia dla pracowników

Postautor: lesny_drwal » poniedziałek 24 lis 2014, 10:10

z mojego doswiadczenia powiem ci, ze lepiej zorganizowac wyjazd, zawsze zmiana otoczenia inaczej dziala na pracownikow :) my organizowalismy ostatnio szkolenie w Krakowie w hotelu Efekt Express i moim zdaniem wyszlo super. pracownicy sie troche oderwali od codziennosci, pozwiedzalismy, zintegrowali sie i przy okazji mielismy do dyspozycji profesjonalne sale szkoleniowe :)
lesny_drwal

Postautor: golden1203 » czwartek 27 lis 2014, 13:41

Lepiej zorganizować wyjazd, zintegrować się, trochę poznać.

No cóż, założenie firmy nie jest takie proste jak się wydaje, trzeba dbać o podwyższanie kwalifikacji swoich pracowników, a przez to rozwijać działalność. Polecam ciekawe szkolenia, w których ostatnio brałam udział: trenujsukces.pl/oferta/6-ochrona-danych-osobowych.html.
Pracodawca może się dokształcić w tym temacie, a w przyszłości również przekazać wiedzę swoim pracownikom. Te szkolenia bardzo mi się podobały, ponieważ bezpieczeństwo danych osobowych, jest bardzo ważne np. w Internecie, gdzie tak często zostaje ono naruszone, więc polecam je zainteresowanym.
Pozdrawiam.
golden1203

Postautor: Kkluseek » czwartek 12 lis 2015, 12:36

Chyba lepiej zorganizować jakiś wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem, tylko najpierw szkolenie, potem integracja;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: Slawek » środa 10 sie 2016, 14:07

To chyba nie ma wielkiego znaczenia. Ale na przykład moja firma organizuje częściej poza firmą. Korzystamy z usług PCE Polska. Mają bardzo doświadczonych ludzi, którzy prowadzą naprawdę bardzo ciekawe, przydatne szkolenia, jest wiedza teoretyczna i co najważniejsze dużo praktycznej
Slawek

Postautor: Vera » wtorek 30 sie 2016, 15:48

Szkolenia poza firmą działają lepiej na pracowników. W firmach spędzają po kilka do kilkunastu godzin, więc okazja spędzenia czasu poza miejscem pracy jest lepsza i chętniej biorą w nich udział. Tylko przedmówcy maja rację - szkolenie musi być prowadzone ciekawie, wtedy to połączenie przyjemnego z pożytecznym, a przede wszystkim "naładowanie akumulatorów".
Vera

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma