Czy warto inwestować w nieruchomości?

Jak założyć firmę.

Re: Czy warto inwestować w nieruchomości?

Postautor: majkanek » wtorek 17 mar 2015, 11:17

Czy rekordowo wysokie? Nie. Jeśli firma ma zabezpieczenie w postaci nieruchomości to nie ma problemów z inwestycją. Pytaj w JARTOM, oni też wspierają przy ubieganiu się o kredyt. Ogólnie myślę, że bardziej problem tkwi w tym, że firmy nie chcą ryzykować, bo warunki do inwestowania to jednak są wybitne.
majkanek

Postautor: kampenos » wtorek 17 mar 2015, 11:27

Podejrzewam, że firmy czekają na prawdziwy wzrost gospodarczy, wtedy zainwestują. Na razie to ryzyko. Nie oszukujmy się, ludzi jest coraz mniej, trudno określić czy jest do kogo kierować ofertę. W miastach wszelkich placówek, sklepów, usług jest za dużo - właśnie dlatego to tak trudny okres pod sensowne inwestycje.
kampenos

Postautor: Kkluseek » wtorek 31 mar 2015, 10:35

Inwestycja w nieruchomości zawsze jest oplacalna o ile koszty jej prowadzenia czy remontu nie sa kuriozalne. Sam mam kilka mieszkań na wynajem i mój stały dochód jest wzbogacony dość sporo.
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: ulicafinansowa.pl » czwartek 02 kwie 2015, 22:16

Nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych i najprostszych inwestycji. Jeżeli będzie się miało cały czas najemców to inwestycja prawie w 100 % przyniesie zyski.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Gość » piątek 24 kwie 2015, 14:38

Nawet opłaca się kupić kawalerkę pod wynajem, zwłaszcza w dużym mieście.
Gość

Postautor: karlik » czwartek 07 sty 2016, 10:41

Moim zdaniem warto, ale w nieruchomości komercyjne http://metropolis.pl mieszkania tracą na wartości, kredyty są coraz droższe, a firmy zawsze będą szukać biur pod wynajem i jako zarządca można naprawdę dobrze zarobić. Ale to oczywiście tylko moje zdanie ;)
karlik

Postautor: karlik » czwartek 28 sty 2016, 09:35

Warto, ale trzeba je dobrze wybrać. Dobrze jest postawić na miejsce, gdzie teraz się buduje droga, bo pewnie za jakiś czas może to być dobra lokalizacja do otwarcia biznesu. tu jest np. fajna lista nieruchomości komercyjnych: http://metropolis.pl Lokalizacje zostały zaproponowane po konsultacjach ze specjalistami. Prawdopodobnie za 3-4 lata wartośc nieruchomości w tym miejscu może znacznie wzrosnąć.
karlik

Postautor: matty9 » czwartek 28 sty 2016, 11:47

Z doświadczenia wiem, że warto, choć to długotermiowa lokata kapiatłu
matty9

Postautor: inwestorka » środa 31 maja 2017, 09:26

generalnie oczywiście warto, tylko pytanie w jakie i po co. na moim przykładzie - warto inwestować w nieruchomoci na wynajem, ale w turystycznych miejscowościach. słyszeliście kiedyś coś na temat apartamenty rowy? fajne osiedle lubicz nad bałtykiem. spokojna okolica, dużo mieszkań tam ludzie kupują po to żeby wynajmować. sami taki mamy i powiem wam ze jestem w szoku ile jest chętnych osób. gdybyśmy dysponowali jeszcze wolną gotówka chyba zdecydowalibyśmy się na kupno drugiego apartamentu.
inwestorka

Postautor: Welmer » czwartek 01 cze 2017, 13:36

Chyba w tym temacie się wiele nie zmienia, przeważnie warto.
Welmer

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma