Aplikacja do zarządzania firmą

Jak założyć firmę.

Aplikacja do zarządzania firmą

Postautor: karasiek » poniedziałek 04 maja 2015, 16:01

Szukamy odpowiedniej aplikacji do zarządzania firmą - składa się z 12 osób, ale mimo wszystko mamy poważne problemy organizacyjne. Chodzi o zarządzanie klientami, obieg dokumentów, wszystko ma być w jednym miejscu. Jakaś ewidencja, obsługa projektów. Nie mam na to określonego budżetu, po prostu zależy nam na systemie, który będzie funkcjonalny i usprawni pracę.
karasiek

Re: Aplikacja do zarządzania firmą

Postautor: ramsik » wtorek 05 maja 2015, 16:05

Może zacznijmy od innej strony - czego używaliście dotychczas i jakie mieliście problemy?
Bo z jakiegoś oprogramowania korzystać musieliście. Tylko co robiliście i czym?
W zasadzie podstawy to można ogarnąć nawet darmową aplikacją.
ramsik

Postautor: jackos » środa 06 maja 2015, 16:12

Kwestia taka o jakiej działalności piszemy - bo np. Berberis, którego mamy u siebie miał swoją wersję dedykowaną pod kancelarie widnykacyjne. W innych firmach chcieli nam to budować na zamówienie, a BMS Creative miało program, który w zasadzie nie wymagał żadnych modyfikacji, mieliśmy wszystko podane do korzystania od zaraz i przy okazji - przy znacznie niższym koszcie.
jackos

Postautor: majkusiak » poniedziałek 11 maja 2015, 16:07

To trzeba jakoś instalować samodzielnie, mieć programistę, czy po prostu instalacja jak przy każdej innej aplikacji?
Jeśli to jest płatne to określcie mniej więcej ile musiałoby to kosztować?
majkusiak

Postautor: jacenkos » wtorek 12 maja 2015, 16:11

To zależy którą wersję Berberisa będziecie mieli. Ta podstawowa to normalna instalacja jak przy innym zwykłym oprogramowaniu.
A jeśli masz na myśli wersje rozszerzone, ERP Berberis, dodatkowe funkcje dedykowane dla was, to wtedy już musicie mieć wdrożeniowca.
To nie musi być producent samego programu, chociaż jeśli mieszkacie niedaleko od nich to warto - najlepiej to wykonają.
U nas wszystko wdrażała firma Set IT.
jacenkos

Postautor: karasiek » środa 13 maja 2015, 16:13

Ok a jakiś wdrożeniowiec na pomorskie? Bo w sumie też nie mam sensu ściąganie firmy z drugiej strony kraju.
Jeszcze jedno - piszesz o wersjach, a jaką wersję wy macie i czy mieliście coś tam dopasowywane na zamówienie?
Jakieś dodatkowe funkcjonalności były programowane?
karasiek

Postautor: akadekos » czwartek 14 maja 2015, 16:05

Kontaktuj się tutaj - www.bms.krakow.pl Zapytaj ich, na pewno mają własną bazę wdrożeniowców, z którymi współpracujesz.
Bo tak może ci wiele firm napisać, że się tym zajmują, a w praktyce będą potrzebowali mnóstwa czasu na samo rozpoznanie aplikacji.
To wcale nie jest takie proste.
akadekos

Postautor: joannasantyk » poniedziałek 09 paź 2017, 15:01

sama jakiś czas temu szukałam do siebie do firmy dobrego systemu erp i postawiłam na ten z mwizyta. pl, warto poczytać ma sporo funkcji i żadnych stałych opłat. Mi odpowiada, może komuś będzie również ;)
joannasantyk

Postautor: marli » wtorek 17 paź 2017, 17:01

joannasantyk pisze:sama jakiś czas temu szukałam do siebie do firmy dobrego systemu erp i postawiłam na ten z mwizyta. pl, warto poczytać ma sporo funkcji i żadnych stałych opłat. Mi odpowiada, może komuś będzie również ;)

Coś słyszałam o tym systemie, zerknę na ich stronę, myślę, że coś mnie na pewno zainteresuje. Tym bardziej, że nie ma stałych opłat, co jest nowością, przynajmniej dla mnie.
marli

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma