Wyposażenie gabinetu medycznego

Jak założyć firmę.

Re: Wyposażenie gabinetu medycznego

Postautor: Anna78 » wtorek 15 lis 2016, 10:06

Od siebie dodałabym jeszcze następującą kwestię: wyposażenie to jedno, ale wiadomo, że w jakiś sposób pacjenci muszą się znaleźć w naszym gabinecie. Warto zastanowić się nad zewnętrzną firmą, która może zająć się rejestrowaniem pacjentów. Moim zdaniem to duża oszczędność - wykwalifikowane recepcjonistki nie muszą być obecne na miejscu, a przez cały dzień odbierają telefony i są odpowiedzialne za kalendarz wizyt. Bardzo wygodna sprawa, znacząco może obniżyć koszty zatrudnienia! W moim gabinecie mam podpisaną umowę z medycznarejestracja.pl i mogę polecić z całego serca.
Anna78

Postautor: Romad » piątek 02 gru 2016, 11:16

Uważam, że interesującą alternatywą byłoby wyposażenie gabinetu w fotoobrazy o tematyce medycznej. Świetną aplikacją, dzięki której można stworzyć własne projekty takich obrazów jest http://www.sweethomedecor.pl/ . Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, więc każdy powinien sobie z nią poradzić. Nie znam się za bardzo na tego typu rzeczach, ale kilka miesięcy temu zaprojektowałem u nich kilka fotoobrazów i wszystko poszło po mojej myśli ;)
Romad

Postautor: Salomona » czwartek 16 mar 2017, 10:30

warto też zadbać o to żeby twoi pacjenci czuli się komfortowo zobacz sobie hagea.pl mają tam bardzo ciekawe propozycje
Salomona

Postautor: lizak » środa 05 kwie 2017, 11:56

Według mnie sterylnie i czysto będą wyglądać meble ze szklanymi wykończeniami, dostaniesz takie u każdego szklarza -we Wrocławiu możesz pytać u abcszklarz.pl.
lizak

Postautor: Anna AderMeble » wtorek 29 sie 2017, 07:30

Dzień dobry,
reprezentuję markę ADER Meble, posiadającą 15-letnie doświadczenie w dystrybucji mebli dedykowanych m.in gabinetom lekarskim. Oferowane przez nas wyposażenie wykonane jest 
z materiałów, umożliwiających szybką i bezproblemową dezynfekcję. Dodatkowo, mając na uwadze potrzebę kompleksowej obsługi, umożliwiamy Klientom współpracę od projektu po montaż. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę: meble-ader.pl. W przypadku dodatkowych pytań, proszę o bezpośredni kontakt tel. 71 357-13-19 lub na adres e-mail:biuro@meble-ader.pl
Pozdrawiam
Anna Wojech,
Doradca Klienta ADER Meble
Anna AderMeble

Poprzednia

Wróć do Własna firma