Jaki kontakt z klientami

Jak założyć firmę.

Re: Jaki kontakt z klientami

Postautor: ninka » czwartek 22 cze 2017, 14:38

z tego co się orientuję to nie za wiele, a moim zdaniem jako akurat klientki, chciałabym żeby moja siłownia, gdzie ja ćwiczę miała coś takiego
ninka

Postautor: szymonix » wtorek 11 lip 2017, 12:11

ale taki system to też chyba fajna sprawa w innych biznesach, np. salon kosmetyczny fryzjerski czy gabinety lekarskie, tam gdzie ma się kontakt z klientami. Przede wszystkim usługi, ale nie oszukujmy się "dzisiejszy" klient lubi być w centrum uwagi, chce być związany z daną firmą, taki system daje taką możliwość. Moim zdaniem firmy, które chcą utrzymać klientów, ale również pozyskać nowych powinny taki system jak z mwizyta.pl wprowadzać teraz. Później inna firma przejmie klientów i wtedy ciężko będzie odzyskać.
szymonix

Postautor: miluna » środa 02 sie 2017, 10:59

prowadzę salon kosmetyczny chyba muszę pomyśleć nad takim rozwiązaniem, jest to na pewno coś innowacyjnego
miluna

Postautor: karlik » wtorek 08 sie 2017, 09:14

Jak dla mnie wirtualna centrala sprawdza się świetnie. W dzisiejszych czasach systemy kontaktu z klientem nie są tak uciążliwe i dużo korzysta się z chatu (ze względu na młodszych ludzi).
Polecam: focustelecom.pl/
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: miruna » środa 09 sie 2017, 10:01

jednak taki system jak pisaliście ten z mwizyta jest bardziej uniwersalny, z salonów kosmetycznych korzystają klientki w różnym wieku jednak, mają telefonu więc taki kontakt sms moim zdaniem jest lepszy, bardziej nastawiony na większą grupę
miruna

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma