Jaki kontakt z klientami

Jak założyć firmę.

Jaki kontakt z klientami

Postautor: karlik » czwartek 07 kwie 2016, 09:29

Chciałbym rozszerzyć swoje sposoby kontaktu z klientem i wpadł mi do ręki taki tekst http://focustelecom.pl/contact-center/ no i zastanawiam się czy takie oprogramowanie call center w chmurze może się sprawdzić przy ok. 15 pracownikach? Czy ktoś w ogóle ma jakieś doświadczenia w tym temacie? może znacie słabe i mocne punkty takich rozwiązań?
karlik

Re: Jaki kontakt z klientami

Postautor: Dolina » czwartek 19 maja 2016, 15:21

Słyszałam o takim rozwiązaniu, ale nie jestem przekonana, w sumie 15 osobowa firma chyba nie ma tak dużych wymagań. U nas serwersms się sprawdza całkiem dobrze, wysyłamy powiadomienia sms o statusie zamówienia, dzięki temu cały proces zakupowy przebiega sprawniej. Moim zdaniem warto szukać innowacyjnych rozwiązań, firma musi się rozwijać, poza tym konkurencja nie śpi.
Dolina

Postautor: ggwoj » czwartek 16 cze 2016, 07:40

Klienci dzisiaj to najczęściej korzystają z internetu. Dobrze stworzona strona i wypozycjonowana regionalnie i nie tylko może być fantastycznym rozwiązaniem.
http://www.xn--zomeo-k7a.pl/
ggwoj

Postautor: Raszka » środa 14 gru 2016, 00:37

Rzeczywiście wiadomości sms to chyba najszybsza forma komunikacji, więc warto się zdecydować na takie działania. Obecnie na rynku powstaje coraz więcej funkcjonalnych wygodnych systemów automatycznych do wysyłki smsów/mmsów, także jest w czym wybierać.
Raszka

Postautor: KrystianKo » wtorek 10 sty 2017, 13:31

Kontakt z klientem jest bardzo ważny dlatego w nas w firmie mamy jedno miejsce przeznaczone na fotografie z naszymi klientami. Zdjęcia wywołujemy na foto4u.pl i myślę, że klienci czują się w pewien sposób docenieni, że są dla nas ważni imamy ich na naszej ścianie w siedzibie.
KrystianKo

Postautor: LatajacePaczki » wtorek 23 maja 2017, 10:38

Moim zdaniem każda forma kontaktu z klientem jest dobra, ważne aby on w ogóle istniał i był dosyć częsty, zaniedbany klient szybko opuści nasza firmę i podziękuje za zakupy, a mało tego- mamy pewność, że już do nas nie wróci. Dbajmy o dobre relacje cały czas, a to czy napiszemy smsa czy zadzwonimy, nie jest już tak istotne.
LatajacePaczki

Postautor: GrzeczorzOri » wtorek 30 maja 2017, 08:03

Nie przesadzajmy też w drugą stronę - jak klient mimo kilku prób kontaktu nie wraca, to lepiej już nie SPAMOWAĆ bo przyniesie to tylko odmienny do zamierzonego skutek. SMSy to też nie rozwiązanie dla wszystkich branż, czasami lepiej sprzedaje się usługę/produkt w bezpośredniej rozmowie telefonicznej albo osobistej.
GrzeczorzOri

Postautor: Welmer » czwartek 01 cze 2017, 13:43

Poza tym nie wolno spamować.
Welmer

Postautor: waldek » środa 07 cze 2017, 11:47

ja u siebie mam system rezerwacji z mwizyta.pl też mogę generować smsy czy maile, mi się to sprawdza jeśli chodzi o przypomnienia o treningach bo mam siłownię.
waldek

Postautor: fili32 » wtorek 13 cze 2017, 12:58

waldek pisze:ja u siebie mam system rezerwacji z mwizyta.pl też mogę generować smsy czy maile, mi się to sprawdza jeśli chodzi o przypomnienia o treningach bo mam siłownię.

powiem szczerze fajna sprawa, nie wiem czy dużo siłowni ma coś takiego, a to na pewno zachęca ;)
fili32

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma