księgowość dla firm

Jak założyć firmę.

księgowość dla firm

Postautor: hilorr » wtorek 17 paź 2017, 20:24

Jaką formę rozliczania się z US wybrać ? wydaje mi się, że biuro podatkowe to najbezpieczniejsza i najpewniejsza opcja. Macie jakieś godne polecenia miejsca ?
hilorr

Re: księgowość dla firm

Postautor: ulicki » piątek 20 paź 2017, 16:31

a może biuro online ? wcale nie jest takie trudne :) ja korzystam i jest ok. ale jeśli interesują Cie tylko biura stacjonarne to najlepiej popytaj wśród znajomych wtedy będziesz mieć pewność, że trafisz w dobre ręce :)
ulicki

Postautor: olaff884 » wtorek 31 paź 2017, 14:31

W średniej wielkości firmie warto zlecić księgowość biuru rachunkowemu - koszty są na ogół niższe, niż u księgowej. Natomiast w mniejszej firmie warto samemu prowadzić jej księgowość, są do tego odpowiednie narzędzie, jak wfirma.pl - kosztują niewiele, a znacznie ułatwiają prowadzenie księgowości, mają wiele przydatnych funkcji, jak przysłanie JPK na strony MF (co od nowego roku będzie obowiązkowe dla wszystkich firm).
olaff884

Postautor: tiloss » środa 01 lis 2017, 12:27

podstawowe pytanie to skąd jesteś :) jeśli szukasz biura stacjonarnego to mogę polecić Ci coś ze Śląska ale jak jesteś np z Gdańska to pewnie i tak nie skorzystasz :) Daj znać.
tiloss

Postautor: hilorr » czwartek 02 lis 2017, 15:51

Najchętniej okolice Gliwic mnie interesują. Już się nieco rozglądałem i wpadła mi w oko oferta biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Nie dość, że kompleksowo zajmują się podatkami to jeszcze kadry ogarniają :)
hilorr

Postautor: tiloss » piątek 03 lis 2017, 17:33

No proszę to jesteśmy sąsiadami :) Zerknij sobie na ofertę biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek ( mają siedziby w Gliwicach i Sosnowcu ). To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę. Działają na rynku już 20 lat - mają doświadczenie w podatkach, księgowości a nawet kadr :)
tiloss

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma