Strona 1 z 1

Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post: wtorek 05 mar 2019, 12:41
autor: WeronikaMek
Cześć,
Co sądzicie na temat wyboru szkoły policealnej Cosinus? Zastanawiam się nad znalezieniem odpowiedniego miejsca do zdobycia nowych kwalifikacji właśnie w zakresie Administracji bo też z tym wiążę swoją przyszłość zawodową. Z góry za wszystkie propozycje oraz opinie bardzo dziękuję :)

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post: środa 06 mar 2019, 13:41
autor: MarekOl
Na pewno warto podjąć decyzję na spokojnie w zakresie wyboru kierunku kształcenia oraz później zawodowego. Dlatego ze swojej strony na pewno mogę polecić Ci abyś również zajrzała na ich stronę internetową i dokładnie sprawdziła wszystkie możliwości. Z tego co wiem jeszcze jest opcja, więc może uda Ci się załapać na interesujący kierunek.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post: środa 13 mar 2019, 17:16
autor: DamianEr
Do tego też w Łodzi możesz nawet zrobić studia pierwszego stopnia w tym kierunku z Cosinus także jak znajdziesz czas to sprawdź sobie dokładnie. Natomiast do pracy biurowej moim zdaniem na pewno Ci się to przyda.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post: wtorek 19 mar 2019, 22:10
autor: KubaT
Bardzo ciekawe, nie wiedziałem nawet że Cosinus aż tak rozbudował ofertę kierunków, a jest ich kilkanaście jak może nawet i kilkadziesiąt.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post: środa 03 kwie 2019, 19:33
autor: Lorek
Czemu nie jeśli może dać Ci to lepsze stanowisko i do tego możliwość zdobywania nowych umiejętności to ja jestem jak najbardziej za! Tym bardziej, ze z Cosinus również mam bardzo dobre doświadczenie bo sam robiłem u nich technika BHP.

Re: Kierunek Administracja - Cosinus Warszawa

Post: czwartek 28 lis 2019, 18:18
autor: AngelikaGro
Odpowiem Ci na własnym przykładzie. :) Obecnie sama studiuję na COSINUSIE, inny kierunek niż Administrację jednak o tym też coś wiem, bo pracowałam w tej branży kilka lat. :) Byłam mile zaskoczona szkołą jak i jej poziomem nauczania. :D

Uczę się w Gdańsku na kierunku technik usług kosmetycznych i jestem zadowolona z wyboru. Po pierwsze nauka bezpłatna, po drugie podejście nauczycieli do zajęć widać że chcą nam przekazać to co ważna. Pomoc przy szukaniu praktyk też mamy tutaj wsparcie, zajęcia praktyczne dobrze organizowane. Mamy testy sprawdzające wiedzę naszą.

Warto skorzystać z takiej możliwości, gdzie szkoła jest BEZPŁATNA tak jak w COSINUSIE. A dzięki temu zyskujesz kwalifikacje. Kadra w szkole pomocna. Ja ciesze się, że wybrałam Cosinus, a zastanawiałam się nad inną też.

Pozdrawiam, Angelika Słuchacz szkoły w Gdańsku :)