Jak dbać o własną firmę

Jak założyć firmę.

Re: Jak dbać o własną firmę

Postautor: Monika221 » wtorek 23 maja 2017, 11:40

Jeżeli chodzi o własną firmę, to też istotna jest sama ochrona jest nazwy żeby potem nie mieć chociażby problemu z nieuczciwą konkurencją, która będzie się zbieżną nazwą próbowała posługiwać, tu można przeczytać jak się tą sprawą profesjonalnie zająć nazwydlafirm.com/jak-zastrzec-nazwe-firmy-i-kiedy-rejestrowac-znak-towarowy/ żeby wszystko poszło tak jak należy
Monika221

Postautor: Berel » poniedziałek 05 cze 2017, 12:45

no i samo wymyślenie odpowiedniej nazwy też jest istotne przecież tworzenienazw.pl/sposoby-na-trafna-nazwe-dla-firmy/ bo bez tego można zapomnieć o właściwym wizerunku w oczach klientów- jednak odpowiednia nazwa w jego kreowaniu bardzo pomaga
Berel

Postautor: Demires » poniedziałek 05 cze 2017, 16:02

Monika221 pisze:Jeżeli chodzi o własną firmę, to też istotna jest sama ochrona jest nazwy żeby potem nie mieć chociażby problemu z nieuczciwą konkurencją, która będzie się zbieżną nazwą próbowała posługiwać

Taki problem miała KRS online:

Administratorem serwisu jest firma Sunrise System sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy Plac Andersa 3, 61-894 Poznań (NIP: 7831707183, REGON: 302598908, KRS: 0000489705), która nie wystawia faktur za korzystanie z serwisu. Jednocześnie informujemy, że Spółka nie jest powiązana z firmą Sunrice System sp. z o.o. (KRS: 0000621091)
Demires

Postautor: check » czwartek 08 cze 2017, 10:19

Dbanie o firmę to przede wszystkim dbanie o pracowników oraz klientów. To wystarczy by odnieść sukces ;) Plus do tego trzeba ogarniać swoją dziedzinę działalności - jeśli robisz coś na czym niewiele się znasz to wiedz, że to się nie powiedzie. Samymi zdolnościami i przedsiębiorczością wielu biznesów bez wiedzy i doświadczenia się nie pociągnie. I na koniec nie mniej ważne zarządzanie różnymi dokumentami, formalnościami, procesami - to jest coś, czego praktycznie nikt nie cierpi, bo to jest konieczność, która tylko zabiera czas a nic nie daje. O tym wielu wie, że są różne programy do zarządzania, przesyłanie dokumentacji, systemy erp, dedykowane rozwiązania i tak dalej, przy małej firmie może to nie jest niezbędne, ale przy średniej zaczyna być naprawdę potrzebne, sam o tym się przekonałem po współpracy z innbusiness.pl jak wiele niby banalnych spraw można uprościć i oszczędzać naprawdę masę czasu i energii mojej i innych pracowników.
check

Postautor: sojer » piątek 09 cze 2017, 07:51

zgadzam się z wami co do nazwy firm. Tyle dobrze ze można ją zmienić jak jest potrzeba nazwane.pl/pl/oferta/renaming/13,17,28. Bo czasme tak jest że się nie przemysli tego dobrze i później człowiek traci.
sojer

Postautor: marzenawojcik » poniedziałek 03 lip 2017, 11:10

ja prowadzę usługi krawieckie, jest to teraz coraz bardziej popularne i mam zamiar zainwestować w hafciarkę komputerową z hafciarki.pl, jednak jest to nisza na rynku z tego co się orientowałam, przynajmniej u mnie w regionie więc myślę, że rozszerzenie działalności o coś takiego to dobry pomysł
marzenawojcik

Postautor: Tyna31 » wtorek 18 lip 2017, 08:45

teraz sprawdzają się różne systemy, ja akurat mam system rezerwacji z mwizyta.pl i mówiąc szczerze nie sądziłam, że klienci tak fajnie się do tego odniosą, mówią, że brakowało im takiego rozwiąznia
Tyna31

Postautor: alakurek » czwartek 17 sie 2017, 14:40

Tyna31 pisze:teraz sprawdzają się różne systemy, ja akurat mam system rezerwacji z mwizyta.pl i mówiąc szczerze nie sądziłam, że klienci tak fajnie się do tego odniosą, mówią, że brakowało im takiego rozwiąznia

taki system dobrze sprawdza się też w salonach kosmetycznych, moja przyjaciółka z niego korzysta, wiem jak działa jako klienta ;)
alakurek

Postautor: wanka » wtorek 22 sie 2017, 11:34

Niestety nie wiele firm ma taki system, a szkoda, moim zdaniem tracą klientów, w dzisiejszych czasach ludzie oczekują na to, że to firma będzie wychodziła na przeciw ich oczekiwaniom, a taki system na pewno to umożliwia
wanka

Postautor: martajanik » wtorek 22 sie 2017, 11:44

Należy zadbać o odpowiednią promocję własnej firmy. Ja ostatnio postanowiłam zainwestować w profesjonalną korespondencję firmową, kopertafirmowa.pl taką wykonuje. Zapewniają naprawdę szeroki wybór kopert, ja zamówiłam u nich takie: kopertafirmowa.pl/koperty/b4 i jestem naprawdę zadowolona :) Bardzo profesjonalnie to wygląda, a dzięki oryginalnemu nadrukowi można wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć świadomość marki
martajanik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma