Jak dbać o własną firmę

Jak założyć firmę.

Re: Jak dbać o własną firmę

Postautor: mezczyzna92 » sobota 26 sie 2017, 21:03

Tyle ile ludzi na świecie tyle nowych pomysłów jak dbać o własną firmę :) Najważniejsze jest jednak to, aby być oryginalnym, tworzyć coś, co spodoba się ludziom i będą to rozpowszechniać :) Myślę, że jednym z wielu dobrych pomysłów jest np. utworzenie strony internetowej innej niż wszystkie. Wyobraźmy sobie, że jest strona na której standardowo Klient może uzyskać informację na temat produktów, cen, sposobów dostarczania zamówień itp. A gdyby jednak oprócz podstawowych rzeczy, utworzyć coś czego nie mają inne strony? Przykładowo, każdego dnia jeden wybrany pracownik działu sprzedaży, na stronie głównej przesyła pozdrowienia lub życzy Klientom miłego dnia w swój własny oryginalny sposób :) Nie wiem czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim, bo ja nigdy. Warto tworzyć coś, co edukuje, wprowadza ludzi w pozytywny stan emocjonalny, rozbawia oraz inspiruje do działania, ponieważ dzięki oryginalności sprawiamy, że ludzie chcą utrzymywać z nami kontakt i zawsze wracają :) Bardzo ciekawe strony internetowe tworzy firma z Lublina, inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/tworzenie-stron-www-lublin/ myślę, że każdy przedsiębiorca wie, iż w biznesie najważniejszy jest marketing :)
mezczyzna92

Postautor: lilka34 » wtorek 17 paź 2017, 17:08

ten system z mwizyta ciekawy, ciekawy...obecnie powinno się zwracać uwagę na takie rozwiązania, firmy powinny wychodzić do swoich klientów, również w taki sposób. Dobrze, że jest to coraz bardziej popularne.
lilka34

Postautor: Gość » wtorek 17 paź 2017, 18:08

A czy ktoś z was wybrał się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017? Chciałabym poznać wasze opinie, czy się wam podobało?
Gość

Postautor: pawelcieslak » czwartek 26 paź 2017, 08:20

W nawiązaniu do zasad jak prowadzić firmę, myślę że warto skorzystać z porad firm zajmujących się public relations. Bo wiadomo dobra atmosfera w firmie to podstawa do tego by firma mogła nie tylko świetnie działać jak na oliwiona maszyna ale również taka firma musi reagować odpowiednio na wszelkie kryzysy i informacje napływające do nich i jednocześnie prawidłowo na nie odpowiadać.
http://www.practum.pl/
pawelcieslak

Postautor: heweea » piątek 27 paź 2017, 09:10

Przede wszystkim trzeba inwestować w rozwój i pracowników. Dobra kadra to gwarancja sukcesu. U nas w firmie często jeździmy na różne szkolenia. To się oczywiście później przekłada na jakość pracy. Ostatnio byłam na kursie trenera w krakowskiej szkole STER. Szkolenie dobre, wyczerpujące temat, z dużą ilością zajęć praktycznych. W przypadku osób, które pracują z grupą (np manager) to szkolenie jest bardzo przydatne. Ja sporo wyniosłam na temat rozwiązywania konfliktów w grupie czy motywowania do współpracy. Zerknijcie sobie na scenariusz szkolenia, może Was zaciekawi i znajdziecie tam coś dla siebie.
heweea

Postautor: Romad » poniedziałek 30 paź 2017, 23:35

Zdecydowanie tak, inwestycja w pracowników, w firmę bardzo się opłaca. Dlatego systematycznie wybieram nowe szkolenia, które pozytywnie wpłyną na pracę. Nowym pomysłem są warsztaty akademianajemcy.pl zajmujące się tematyką aranżacji wnętrz czy też zmianą siedziby biura. Poruszają aspekty odpowiedniej organizacji na efektywność i atmosferę pracy.
Romad

Postautor: Gość » piątek 03 lis 2017, 08:14

Zgadzam się, jeżeli zależy nam na rozwoju firmy, musimy rozwijać ludzi, którzy tę firmę tworzą. Nie tylko poprawiać kompetencje, ale również pomóc w zrozumieniu, uporaniu się z sprawami, które sprawiają pracownikom trudność. Ciągłe zmiany w prawie pracy wprawiają w zakłopotanie dział kadr, dlatego warto pomyśleć o szkoleniu, którego wykład rozwieje wszystkie nasze wątpliwości. Grupa Most Wanted! w swojej ofercie posiada szkolenie, które porusza nowelizacja w prawie pracy na 2017 jak i planowane w roku 2018. mostwanted.pl/dla-pracownika/szkolenia-i-konferencje/ Prowadzone są przez specjalistów, prawników, co daje nam gwarancję, że wiedza zostanie przekazana w sposób merytoryczny.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma