Jak dbać o własną firmę

Jak założyć firmę.

Re: Jak dbać o własną firmę

Postautor: jarek14 » środa 08 cze 2016, 10:35

też tak uważam przede wszystkim należy dbać o pracowników dlatego warto organizować dla nich szkolenia polecam ofertę http://www.tqmc.pl/ na pewno znajdziesz coś dla siebie
jarek14

Postautor: Zanke » czwartek 23 cze 2016, 12:22

Dużo pracy, cierpliwości i inwestycja w ludzi. Dobry handlowiec nie wciska tylko sprzedaje. :D
Zanke

Postautor: Miszkajjj » wtorek 12 lip 2016, 07:49

heh audyt ważna rzecz,a o TQMC już kiedyś słyszałem
Miszkajjj

Postautor: karlik » środa 07 gru 2016, 10:56

To zależy w jakiej branży. Ja prowadzę contact center. Według mnie dobrym pomysłem jest tez inwestowanie w różnego typu usprawnienia. Jeśli chodzi o mnie, to dobrym pomysłem jest takie oprogramowanie do telemarketingu: http://focustelecom.pl/system-do-telemarketingu-bezplatne-demo/ Dzięki niemu można znacznie łatwiej się komunikować między poszczególnymi działami, a wszystkie przekazywane informacje zapisywać na bieżąco. Tym samym praca będzie znacznie łatwiejsza.
karlik

Postautor: Bronisława » środa 07 gru 2016, 13:00

Mam pilne pytanie odnośnie poczty firmowej - chciałabym domknąć sprawę przed końcem roku.
Ostatnio dzwonił do mnie konsultant z jakiejś firmy proponując pakiet usług i przy okazji zapytał czemu nie mam nazwy firmy w adresie mailowym na mojej www. Myślałam że to jest trudne do wymiany, ale jego słowa dały mi do myślenia i zaczęłam szukać w temacie. Znalazłam o tym artykuł, gdzie jest napisane że w gmailu dla kont firmowych do dostępu otrzymuję np. 30 gb w chmurze i ochronę przed spamem (źródło: http://webmetro.pl/apps-for-work/dlaczego-wybrac-gmail-dla-firm/) i tutaj moje pytanie: czy ktoś z Was korzysta z tej opcji i jest w stanie potwierdzić, że to faktycznie tak sprawnie działa, albo polecić inne rozwiązanie.
Bronisława

Postautor: Krzysztof.S » sobota 17 gru 2016, 12:57

Dbanie o firmę to też o klientów. Jakość usług jest istotna. Przykładowo mamy wiele elementów jak pościele z adamaszek-horeca.pl, a wiem, że nasi goście zwracają na to uwagę.
Krzysztof.S

Postautor: Jadwiśkape » niedziela 18 gru 2016, 21:26

Wydaje mi się, że aby przetrwać na rynku należy udoskonalać swoją firmę i rozszerzać asortyment. Na co dzień szyję sukienki i ubranka dla dzieci, które potem sprzedaję w internecie. A ostatnio myślę właśnie nad wprowadzeniem swetrów do swojej oferty. Chciałabym nawiązać współpracę z dziewiarnią Wolle, bo myślę że będzie teraz zapotrzebowanie na swetry.
Jadwiśkape

Postautor: karlik » czwartek 04 maja 2017, 11:48

Aby zadbać o swoją firmę, warto zainwestować w dobrą platformę biznesową, która usprawni pracę pracowników (na pewno będą oni zadowoleni z takiego rozwiązania). U mnie w pracy jest system JIRA i muszę przyznać, że to naprawdę bardzo fajne rozwiązanie. JIRA ma takie funkcje jak: program do DMS (pozwala zarządzać dokumentacją firmy), ewidencję zgłoszeń i panele czy też pomaga w tworzeniu kartoteki pracowników. Zdecydowanie polecam i zachęcam do zajrzenia na ich stronę.
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: Welmer » piątek 05 maja 2017, 11:51

Żeby dbać o firmę trzeba przede wszystkim zabezpieczyć jej finanse. To podstawa.
Welmer

Postautor: LatajacePaczki » wtorek 23 maja 2017, 10:36

Poniekąd tak, natomiast dbanie o firmę to także jej odpowiedni rozwój na wielu polach i dobra reklama internetowa, stopniowe budowanie renomy naszej marki, dzięki czemu w praktyce będziemy mieć stałych klientów co chyba dla każdego jest bardzo istotną kwestią.
LatajacePaczki

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma