Jak rozkręcić firmę?

Jak założyć firmę.

Re: Jak rozkręcić firmę?

Postautor: WojtekCki » poniedziałek 21 mar 2016, 17:02

Ja zrobiłem reklamę a samochodzie i baner i uważam, że to działa. Reklamy wykonywane były przez Parys z Wrocławia i jakościowo są bez zarzutu. Zrobione solidnie.
WojtekCki

Postautor: Gość » piątek 25 mar 2016, 09:36

Jaki to koszt?
Gość

Postautor: Radek49 » czwartek 07 kwie 2016, 14:42

Najlepiej zainwestować w jakieś dedykowane oprogramowanie, które ułatwi pracę, a przede wszystkim pozwoli na minimalizację kosztów. Ja akurat jestem związany ze spedycją i korzystam z programu: http://www.firetms.com. Jest on prossty w obsłudze, intuicyjny, większość procesów jest zautomatyzowanych. Jakby ktoś był zainteresowany, to podałem link do strornki :)
Radek49

Postautor: anthony45 » wtorek 12 kwie 2016, 16:51

Bardzo TANIA oraz skuteczna reklama!!!!

Reklama wyświetlana jest na Facebooku za pośrednictwem fanpage.

Łączna ilość fanów - 24 550. Plus 14 000 na zaprzyjaźnionym fanapge.

Zasięg posta: 1-1.5 mln użytkowników (czyli ilość osób, która zobaczy post reklamowy).

Fanpage związany jest z następującą tematyką: Rozrywka, Humor, Sport, Tematyka Młodzieżowa, Śmieszne Filmiki, Fajne Zdjęcia...

Co reklamujemy?

-Fanpage

-Strony WWW

-Aukcje Allegro

-Filmy YouTube

-Profile Facebook

-Sklepy Internetowe

-Profile Instagram

i inne.

Oferta reklamowa jest bardzo rozbudowana możesz wybrać opcję jednego posta w danym dniu lub wykupić abonament miesięczny i przez ten okres Twoja reklama umieszczona jest na stronie jako pierwsza. Dostępne są również opcje kilku postów przez określony czas. Ty decydujesz ile i za ile. Im wyższa opcja reklamowa tym ceny są niższe.

Jeżeli masz pytanie, napisz do mnie!

kontakt: oseo@interia.pl
anthony45

Postautor: wawa111 » wtorek 02 sie 2016, 14:30

Ja się rozwijam i jestem na etapie zmiany biura na większe, zastanawiam się nad zakupem takich mebli http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-metalowe/szafy-metalowe metalowych, znajomy mówił że to najlepszy wybór do biura.
wawa111

Postautor: Michaił » czwartek 04 sie 2016, 11:29

polecam adwords jako początkową reklamę, nawet można jeszcze zanim się dobrze otworzy inwestując b. małe środki przetestować w ten sposób zainteresowanie :)
Michaił

Postautor: Romad » środa 10 sie 2016, 16:13

Przede wszystkim dobra strona internetowa oraz pozycjonowanie. Można też skorzystać z porady speców od social media czy influencerów.
Romad

Postautor: Dariusz » poniedziałek 12 wrz 2016, 12:27

Niby zależy od branży, ale według mnie (firmę mam od 7 lat) są pewne wspólne elementy, które sprawdzą się w każdym lub większości przypadków. Na początku pytanie: dlaczego w danej branży jest dajmy na to 1000 firm a tylko o 50 słyszymy? Bo odniosły sukces. Ale właśnie o nich słyszymy, a o reszcie nie. A pomyśleliście, że może dlatego odniosły sukces, bo to o nich własnie słyszymy? No właśnie... własciwy marketing i budowanie pozytywnego wizerunku firmy. W mojej stawiałem na marketing jeszcze przed oficjalnym stratem, chciałem, żeby sie z marką ludzie obyli i czekali z niecierpliwością na strat. Powiem tak - marketing w sieci za pomocą różnych kanałów i sposobów + pozycjonowanie to podstawa w dzisiejszym świecie biznesu. Ale nie tylko. Dzisiaj ludzie chcą mieć potwierdzenie jakości tego o czym usłyszą, co zobaczą, bo mają świadomość, że to jest reklama przecież, dlatego należy też inwestować w prestiżowe certyfikaty takie jak http://www.uczciwyprzedsiebiorca.pl/, bo to buduje wiarygodność i podnosi firmie prestiż, klient nam bardziej ufa, przychodzi do nas. Potem należy go po prostu utrzymać, ale wiadomo, że przyciągnięcie nowego klienta jest trudniejsze niż utrzymanie obecnego. Firmę powinno się rozkręcać właśnie tak... :)
Dariusz

Postautor: Milima » środa 09 lis 2016, 22:35

Reklama to ciężki orzech do zgryzienia. Warto myślę skupić się między innymi na działaniach BTL i fajnie robi to firma artclip.com.pl. Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Myślę, że warto zlecić to konkretnej firmie.
Milima

Postautor: karmen6 » czwartek 10 lis 2016, 00:52

Zależy jaki biznes i gdzie. Np. w Czechach jest całkiem spoko, fajnie to wygląda z opłatami :D Ale o szczegóły najlepiej podpytaj specjalistów z Idoneo, oni to ogarniają :D
karmen6

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma