Jak rozkręcić firmę?

Jak założyć firmę.

Re: Jak rozkręcić firmę?

Postautor: PawełEk » wtorek 15 lis 2016, 10:01

Oczywiście reklama, pojawianie się w internecie, można założyć fanpage, by przyciągnąć nowych klientów. Ja to wszystko też mam, ale z uwagi na to,że prowadzę dość dużą firmę potrzebna jest też dobra współpraca z kimś kto zajmie się wszystkimi kwestiami prawnymi, podatkowymi - prawidłowością umów i opłacalnością podejmowania nowych transakcji i interesów. U mnie sprawdziła się kancelaria z Wrocławia Conselion.
PawełEk

Postautor: mareks.66 » czwartek 17 lis 2016, 10:55

Jest wiele sposobów na rozkręcenie firmy, tak jak w/w pozycjonowanie, marketing i reklama. Z własnego doświadczenia wiem, że na tym się nie kończy. Na początku nie byłem przekonany co do automatyzacji marketingu ale to naprawdę świetne rozwiązanie. Personalizacja oraz automatyzacja mailingów pozwoliło mi zdobyć nowych klientów. Odkąd zautomatyzowałem swój biznes zauważyłem spory wzrost sprzedaży. Jestem przekonany, że i dla Ciebie byłby to krok w dobrym kierunku.
Ja korzystam z Generatora Sprzedaży, polecam i Tobie jak nie teraz to w najbliższej przyszłości.
mareks.66

Postautor: Lakesandra » czwartek 01 gru 2016, 14:38

Ja polecam agencje marketingowe które zrobią AdWords i inne wdrożenia - taką jak moja agencja http://webmetro.pl/oferta/obsluga-adwords/, która zajmuje się tym w moim sklepie z nasionami i sadzonkami od ponad roku. Korzyści z AdWords jest wiele: Reklamy AdWords konfigurowane są wyłącznie w oparciu o sprawdzone i efektywne schematy działań które przenoszą maksymalny zwrot, dzięki analizie słów kluczowych wzrośnie ilość odwiedzin Twojej strony internetowej i otrzymasz więcej zapytań. Firmy, które rozumieją potencjał Google AdWords otrzymują więcej zapytań, zyskując klientów. Reklamy w wyszukiwarce są idealne do wychwytywania użytkowników, którzy są chętni do zakupu; poza tym świetnie sprawdzają się jako sposób na zwiększenie sprzedaży.
Lakesandra

Postautor: mareks.66 » poniedziałek 05 gru 2016, 09:07

Pozycjonowanie i AdWords to bardzo dobry pomysł i nie należy lekceważyć skuteczności tych rozwiązań. Moim zdaniem jednak najlepsza reklama roznosi się pocztą pantoflową czyli chodzi o zdobywanie klientów z polecenia innych klientów. Aby to się rozkręciło należy zadbać o już posiadanych interesantów i spersonalizować dla nich przekaz. Gdy poczują się dopieszczeni przez firmę to nie pójdą do konkurencji a i szepną dobre słowo znajomym lub w internecie. Skuteczne i darmowe :)
Wystarczy początkowa inwestycja w ogólnie nazwaną automatyzację marketingu, bo daje ona najwięcej możliwości jeśli chodzi o tworzenie dedykowanych dla konkretnego klienta treści.
mareks.66

Postautor: Szymon.K » wtorek 06 gru 2016, 10:49

Początki jak wiemy są najtrudniejsze. Reklama, wszystkie sprawy formalne. Ja konsultowałem się w wielu sprawach z radcą prawnym. Była to Pani Karolina Tuligowska. Wszystko mi wyjaśniła i bardzo mi to ułatwiło sprawę, tym bardziej, że ma bardzo korzystne ceny i widać ogromną wiedzę. Dla takich początkujących przedsiębiorców jak ja taka pomoc jest nieoceniona.
Szymon.K

Postautor: Tedo » środa 07 gru 2016, 09:50

Nie każdy zna takie osoby ;) Za to każdy ma dostęp do internetu a to daje ogromne pole do popisu.
Tedo

Postautor: Pawełło » poniedziałek 02 sty 2017, 10:36

Hej, ten temat jest jeszcze aktualny? Czy ma ktoś doświadczenie praktyczne z reklamami google lub innymi sposobami na zaistnienie w sieci? Stonka moja dopiero startuje i budżet mam ograniczony dlatego wolę wybrać na początek jedno ale możliwie skuteczne rozwiązanie.
Pozdrawiam.
Pawełło

Postautor: Grzegorzex » poniedziałek 02 sty 2017, 11:40

Ja mam zamiar rozkręcić mały salon krawiecki. Wnętrze już prawie wyposażone, sprzęt na galerialucznik.pl kupiona i teraz zastanawiam się jak dobrze to rozreklamować. Może ulotki, czy jakiś baner. Dodam, że to mała firma nie i nie jestem w stanie zrobić wielkiej reklamy, przynajmniej na początek. Może macie jakieć pomysły?
Grzegorzex

Postautor: piotrix » czwartek 19 sty 2017, 15:22

oczywiscie najwazniejszy marketing internetowy - czyli facebook, reklama w google itd. Wszystko mozna samemu ogarnąć przy odrobinie dobrej woli :)
zawodowo zajmuję się organizacją wystaw i targów i widzę rosnące zainteresowanie stoiskami i wyspami handlowymi robionymi na zamówienie :o muszę przyznać że robią wrażenie i sprawiają że firma wygląda na bardziej profejsonalną :D jak ktoś nie wie jak to wygląda to tutaj przykład z googla wzięty: berkano.pl/portfolio
co wy o tym myślicie? ja bym to zamówiła bo ładnie wygląda naprawdę.
co do postów wyżej - warto zatrudnić specjalistę jesli chce sie zrobic jaka bardzo porzadna ta reklame i nie ma sie czasu na naukę tego samemu ;) ale powodzenia zycze wszystkim!
warto w zasadzie korzystac z uslug studentow - zaczynają wiec biorą mniej kasy ale tez trzeba byc czujnym bo mogą łatwo coś nabruździć :P
pozdrawiam!
piotrix

Postautor: Salomona » poniedziałek 13 mar 2017, 19:12

moim zdaniem ważne jest też wsparcie ze strony fachowego biura rachunkowego takiego jak wiol.com.pl człowiek nie jest w stanie bowiem samodzielnie zgłębić wszystkich zawiłości księgowych, a eksperci nie tylko sobie z tym poradzą ale też z ich pomocą można uzyskać dotacje na rozwój działalności
Salomona

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma