Tanie towary z AMAZON - zapraszam do współpracy

Jak założyć firmę.

Tanie towary z AMAZON - zapraszam do współpracy

Postautor: Majkel » środa 13 lut 2013, 20:05

Witam serdecznie,

Oferta dotyczy zakupu towarów (tzw. returnów) od największego w Europie dystrybutora – firmy AMAZON. Moja przygoda ze sprzedażą tych produktów zaczęła się kilka miesięcy temu odwiedzając starych znajomych w Niemczech. To oni namówili mnie do współpracy. Przez ten cały okres odbieraliśmy towar od pośrednika, aż do momentu kiedy zamawiane przez nas ilości zaciekawiły same źródło czyli firmę Amazon. Otrzymaliśmy więc propozycję zakupu bezpośredniego, ale pod warunkiem, że minimalne zamówienie będzie wynosić 1 tir, czyli 36 palet. Nasze możliwości przerobowe nie są aż tak duże więc postanowiliśmy, że poszukamy dodatkowych chętnych. Różnorodność i ilość tego towaru jest tak wielka, że nikt nie będzie dla nikogo konkurencją.

Praca jest o tyle przyjemna, że można ją wykonywać nie wychodząc z domu. Wystawiając produkty w Internecie dokonujemy sprzedaży, następnie zamawiamy kuriera po odbiór towaru.

Te produkty pochodzą z kilku źródeł, a mianowicie: nadwyżek magazynowych, outletów czyli końcówki serii, likwidacji sklepów, firm, licytacji komorniczych i zwrotów przez klientów. Rozróżniamy 3 kategorie towarów:
Produkty A-ware: nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane
Produkty B-ware: produkty, które wróciły do sprzedawcy przed upływem 14 dni od momentu zakupu. W 90% są to produkty nowe, nieużywane , oryginalnie zapakowane
Produkty C-ware: produkty oddane na gwarancje lub te, które wróciły do sprzedawcy po upływie 14 dni od momentu zakupu. Przyczyn może być kilka: wada techniczna, niezgodność z zamówieniem, towar nie spodobał się odbiorcy itp. Towary w tej grupie są najtańsze. Może się zdarzyć, że większość rzeczy jest w stanie sklepowym. Produkty z wadą techniczną mają w większości drobne usterki i jeżeli ktoś lubi i zna się na majsterkowaniu będzie mógł sam zająć się naprawą (np. sprzęt AGD - zaśniedziały lub odlutowany styk, przecięty kabelek itp.)

Mamy do wyboru towary z grupy: TV, Notebooks, Soundsysteme, Elektronika ogólna, Telefony, Konsole, Gry, Zegarki, Zabawki, Artykuły dziecięce, Artykuly domowe, Artykuły dla zwierząt, Ogród, Meble, Ubrania, Buty, Drogeria, Artykuly sportowe, Odżywki dla sportowcow, Torebki.

W większości z tych kategorii do wyboru jest kilkaset palet. Najczęściej jest tak, że jednego dnia zamawiamy listy z aktualnie dostępnymi paletami, dzień lub dwa dajemy sobie na wybranie najciekawszych wg nas palet i dokonujemy zakupu. Czas od otrzymania list do złożenia zamówienia jest kluczowy. Te towary szybko się rozchodzą, kupującym jest cały Świat. Zatem jeśli będziemy zbyt długo zwlekać z dokonaniem wyboru, ktoś może przed nami wykupić upatrzone przez nas palety… wtedy dobieramy inne.

Zainteresowanych proszę o podanie adresu e-mail, żebym mógł wysłać wcześniejsze zestawienia palet. Można spokojnie przejrzeć towar i porównać ceny zakupu z cenami rynkowymi.

Pozdrawiam!
Majkel

Tani sprzęt RTV z Amazon

Postautor: Zaciekawiony » środa 13 lut 2013, 20:54

Czy mógłbyś podać konkretne przykłady towarów ? Mógłbyś wskazać jakieś aukcje na jakich są wystawiane ? Ciekawi mnie co to takiego konkretnie może być i jak wygląda. Na aukcji zapewne są fotki itp.
Zaciekawiony

Re: Tanie towary z AMAZON - zapraszam do współpracy

Postautor: Mspec » środa 13 lut 2013, 21:26

Witam, ja też byłbym zainteresowany większą ilością szczegółów i orientacyjnymi kosztami.
Mspec

Postautor: Slawo » wtorek 19 lut 2013, 02:33

Witam
Jestem ciekawy jaki to towar i jaka cena za poszczególne palety??
slawo.klawo@interia.pl
Slawo

Postautor: rysiek » wtorek 19 lut 2013, 12:33

Witam
Tez bym był zainteresowany jeśli wiedział bym coś więcej na ten temat jakieś zdjęcia i cenny poszczególnych towarów.itp

Mój adres e-mail; ARGOS1@VP.PL
rysiek

Postautor: irekqqq » piątek 22 lut 2013, 01:43

Proszę o wiecej Informacji na Email ireneuszpazdan@o2.pl
irekqqq

Postautor: mojolo » piątek 22 lut 2013, 07:29

też poproszę dong0pong@gmail.com
mojolo

Postautor: mario1306 » piątek 22 lut 2013, 11:09