W jaką markę zainwestować?

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Re: W jaką markę zainwestować?

Postautor: Wiki222 » wtorek 22 lis 2016, 15:11

Wiesz co, w Polsce jedną z najlepiej rozwijających się sieci jest McDonald's i tu też naprawdę trzeba się postarać, aby ten biznes się nie powiódł. Jednak wymagany kapitał początkowy jest gigantyczny...
Wiki222

Postautor: daniel75 » czwartek 29 gru 2016, 18:51

w zasadzie, jeżeli chodzi o franczyzę, to jest to największa możliwa inwestycja...
są na rynku inne opcje, mniejsze a równie pewne myślę.
daniel75

Postautor: Wiktor » sobota 31 gru 2016, 12:05

Wiki222 pisze:Wiesz co, w Polsce jedną z najlepiej rozwijających się sieci jest McDonald's i tu też naprawdę trzeba się postarać, aby ten biznes się nie powiódł. Jednak wymagany kapitał początkowy jest gigantyczny...

Jeżeli dobrze pamiętam to chyba ponad 1 mln złotych wynosi aport nie? Duża kasa. Ja chyba wolałbym trochę mniejszą inwestycję, ale równie pewną.
daniel75 pisze:w zasadzie, jeżeli chodzi o franczyzę, to jest to największa możliwa inwestycja...

Z kategorii gastronomii czy ogólnie? Podzielisz się jakimś pomysłem?

Zastanawiałem się też ostatnio nad alternatywą dla sieci spożywczych czyli markety budowlane. Bardzo dużo ich powstaje i wydaje się, że zapotrzebowanie jest duże. Co sądzicie?
Wiktor

Postautor: daniel75 » środa 11 sty 2017, 20:04

milion złotych? chyba nie, to trochę dużo jednak...
daniel75

Postautor: Wiktor » sobota 14 sty 2017, 08:46

Wedle informacji ze strony franchising.pl to nawet na poziomie 1,2 miliona jest określony kapitał początkowy. Jak to w praniu wygląda to pewnie można się dowiedzieć tylko od przedstawicieli. Tak czy siak średnio opłacalna inwestycja, bo mało kogo na nią stać
Wiktor

Postautor: daniel75 » niedziela 15 sty 2017, 14:14

a z którego roku ta informacja?
daniel75

Postautor: zegarek » poniedziałek 16 sty 2017, 03:21

Wiktor pisze:
Wiki222 pisze:Wiesz co, w Polsce jedną z najlepiej rozwijających się sieci jest McDonald's i tu też naprawdę trzeba się postarać, aby ten biznes się nie powiódł. Jednak wymagany kapitał początkowy jest gigantyczny...

Jeżeli dobrze pamiętam to chyba ponad 1 mln złotych wynosi aport nie? Duża kasa. Ja chyba wolałbym trochę mniejszą inwestycję, ale równie pewną.

Coś koło tego co według mnie przewyższa kwotę potrzebną do postawienia takiego lokalu. Czyli mówiąc prościej - płacimy za logo i dostęp do ich dostawców
Wiktor pisze:
daniel75 pisze:w zasadzie, jeżeli chodzi o franczyzę, to jest to największa możliwa inwestycja...

Z kategorii gastronomii czy ogólnie? Podzielisz się jakimś pomysłem?

Zastanawiałem się też ostatnio nad alternatywą dla sieci spożywczych czyli markety budowlane. Bardzo dużo ich powstaje i wydaje się, że zapotrzebowanie jest duże. Co sądzicie?

Zapotrzebowanie jest i będzie zawsze bo ludzie ciągle robią remonty i zawsze czegoś brakuje i trzeba wyskoczyć do sklepu po jeszcze - nie wiesz jak to jest? ;)

Wiktor pisze:Wedle informacji ze strony franchising.pl to nawet na poziomie 1,2 miliona jest określony kapitał początkowy. Jak to w praniu wygląda to pewnie można się dowiedzieć tylko od przedstawicieli. Tak czy siak średnio opłacalna inwestycja, bo mało kogo na nią stać

Owszem ale w MCD ruch jest niemalże zawsze a więc na pewno można na tym zarobić też nieźle
zegarek

Postautor: Gość » sobota 02 wrz 2017, 15:14

Sprzedaż ubezpieczeń pod marką cuk dobrze się kalkuluje.Nie trzeba dużo inwestować i szybko można liczyć zysk.
Gość

Postautor: Gość » niedziela 01 paź 2017, 15:05

Cuk ma dobrą renomę.Tanie polisy oferują.
Gość

Postautor: raczek » wtorek 31 paź 2017, 16:49

nie lepiej zainwestowac i stworzyc wlasna marke? wiadomo ze na poczatku bedzie ciezko ale sie oplaca.. moja znajoma ma franczyze sklepu z ubraniami dziecięcymi znanej marki... 30% zysku z utargu. ale oplaty za lokal materialy wszystko po jej stronie.. czasami trzeba doplacac do interesu..
raczek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza