Franczyza - Dobry Sposób Biznes?

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Re: Franczyza - Dobry Sposób Biznes?

Postautor: intermarche.kuba » piątek 13 sty 2017, 20:44

całość cyklu ma dać przyszłemu franczyzobiorcy podstawy do dobrego i rentownego zarządzania obiektem

Kuba,
Doradca online Intermarche
intermarche.kuba

Postautor: Wiktor » sobota 14 sty 2017, 08:54

intermarche.kuba pisze:Witam,
po szkoleniu, egzaminie i praktyce, przystępujecie Państwo do wyboru lokalizacji, i zawarcia umowy, a następnie rozpoczęcia inwestycji

Kuba,

Sporo tych niezbędnych kroków :D ale czego się nie robi żeby sobie jakość życia poprawić i rozwinąć swoje umiejętności :D Nie powiem, przekonuje to wszystko to coraz poważniejszych rozważań inwestycji swoich oszczędności właśnie w Państwa Grupie

intermarche.kuba pisze:całość cyklu ma dać przyszłemu franczyzobiorcy podstawy do dobrego i rentownego zarządzania obiektem

Kuba,

Po tak intensywnym programie, myślę, że każdy się zgodzi, że przygotowanie będzie na najwyższym poziomie

daniel75 pisze:testy, egzaminy itd. weryfikują wiedzę, która do prowadzenia takiego biznesu jest niezbędna więc to plus, że takie się odbywają.

Tylko i wyłącznie zaleta. Jeżeli dostajemy możliwość nauki od najlepszych w tej branży to żal nie skorzystać!
Wiktor

Postautor: daniel75 » niedziela 15 sty 2017, 14:15

no cóż.
jeśli miałbym milion to chętnie poprowadziłbym własny supermarket, myślę, że dla osób posiadających kapitał to dobry pomysł.
daniel75

Postautor: zegarek » poniedziałek 16 sty 2017, 03:26

Wiktor pisze:
intermarche.kuba pisze:Witam,
po szkoleniu, egzaminie i praktyce, przystępujecie Państwo do wyboru lokalizacji, i zawarcia umowy, a następnie rozpoczęcia inwestycji

Kuba,

Sporo tych niezbędnych kroków :D ale czego się nie robi żeby sobie jakość życia poprawić i rozwinąć swoje umiejętności :D Nie powiem, przekonuje to wszystko to coraz poważniejszych rozważań inwestycji swoich oszczędności właśnie w Państwa Grupie

Innowacyjność to coś co jest drugim imieniem tejże grupy dzięki czemu ja także jestem co raz bardziej zainteresowany. Tyle tylko, że nie mam odpowiednich środków. Ale słyszałem, że franczyzodawca może pomóc ze zgromadzeniem odpowiednich funduszy?

intermarche.kuba pisze:całość cyklu ma dać przyszłemu franczyzobiorcy podstawy do dobrego i rentownego zarządzania obiektem

Kuba,

Fajnie, że na końcu są egzaminy pokazujące jak dobrze te podstawy przyswoiliśmy
Wiktor pisze:
daniel75 pisze:testy, egzaminy itd. weryfikują wiedzę, która do prowadzenia takiego biznesu jest niezbędna więc to plus, że takie się odbywają.

Tylko i wyłącznie zaleta. Jeżeli dostajemy możliwość nauki od najlepszych w tej branży to żal nie skorzystać!

A widzieliście wykłady ich specjalistów na uczelniach? Jeśli będziecie mieć kiedyś okazję to gorąco polecam - skarbnica wiedzy.

daniel75 pisze:no cóż.
jeśli miałbym milion to chętnie poprowadziłbym własny supermarket, myślę, że dla osób posiadających kapitał to dobry pomysł.

Za milion to byś postawił dwa wielkie markety z myjnią najprawdopodobniej :P
zegarek

Postautor: Pawe411 » środa 18 sty 2017, 16:20

Widze wszystko podsumowane :D
Pawe411

Postautor: Gość » niedziela 07 maja 2017, 09:21

Mnie właśnie temat franczyzy kręci:) znalazłam na forum informację o franczyzie cuk ( ubezpieczenia) i przyglądam się temu tematowi.Na taką działalność potrzeba tylko ok.15 tys. z tego co się dowiedziałam.
Gość

Postautor: Gość » wtorek 01 sie 2017, 16:05

Z cuk można też współpracować jako niezależny doradca.To daje dużą niezależność.
Gość

Postautor: raczek » wtorek 31 paź 2017, 16:51

zalezy w jaką.. ale w wiekszosci sie nie oplaca.
raczek

Postautor: Gość » środa 01 lis 2017, 16:26

Gość pisze:Z cuk można też współpracować jako niezależny doradca.

Alb prowadzić punkt partnerski.To dobry sposób na dodatkowy, pewny zysk.Ubezpieczenia dobrze się sprzedają.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza