Franczyza LucArt

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Re: Franczyza LucArt

Postautor: IgorBlachut » poniedziałek 25 lut 2019, 14:50

Co do wkładu własnego w przypadku Lucart to w moim przypadku nie był on duży. Wszystko jednak zależy od wielkości lokalu, samej miejscowości oraz jak dużo towaru kupimy na początek. Koniec końców wszystko odnosi się do wielkości lokalu - im większy tym większy wkład.
IgorBlachut
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: KarolWanda » poniedziałek 25 lut 2019, 20:30

Znajomy prowadzi również sklep motoryzacyjny pod szyldem LucArt i z tego co wiem to nie narzeka. Sam kiedyś u niego pracowałem i mniej więcej wiem jakie są warunki.
KarolWanda
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: MarcinLech » wtorek 26 lut 2019, 10:30

Właśnie zastanawiam się nad otwarciem sklepu w Lucart, rozmawiałem już z nimi i jestem bardzo zadowolony z warunków. W jakich miastach prowadzicie sklepy?
MarcinLech
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: RomanKolodziej » wtorek 26 lut 2019, 11:36

MarcinLech pisze:Właśnie zastanawiam się nad otwarciem sklepu w Lucart, rozmawiałem już z nimi i jestem bardzo zadowolony z warunków. W jakich miastach prowadzicie sklepy?Ja prowadzę sklep pod Katowicami właśnie jako franczyzobiorca Lucart. Lokalizacje mam krótko mówiąc średnią, ale z czasem wyrobiłem sobie stałych klientów, a oni przyprowadzają nowych. Franczyza Lucart jest bardzo dobrym pomysłem, szczególnie kiedy nie masz dużego wkładu na początek. Od razu masz bardzo dobre ceny, oraz prowadzisz sklep jako sprawdzona marka, a nie no namowy.
RomanKolodziej
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: SzymonK » środa 27 lut 2019, 15:33

Zgadza się :)
Początki w swoim biznesie nigdy nie są najłatwiejsze, dlatego trzeba robić swoje i stale budować bazę klientów. Jeśli interesuje Cię temat motoryzacji i widzisz potencjał to jak najbardziej współpraca z LucArt będzie dla Ciebie. Ja osobiście nie mam podstaw też do narzekania bo spełniają warunki jakie zaoferowali na początku i też wychodzimy już na początku na plus a to dobrze rokuje na przyszłość. Pozdrawiam
SzymonK
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: PrzemysłamSkrel » piątek 15 mar 2019, 12:28

W sumie jest to dość interesujący pomysł, przy wolnym weekendzie sprawdzę sobie jak to dokładnie wygląda i widzę, że są tutaj osoby które już prowadza taki biznes więc mam nadzieję, że otrzymam od Was odpowiedzi bo może i ja się zdecyduję, tym bardziej że niedaleko mój brat prowadzi dobrze prosperujący serwis.
PrzemysłamSkrel
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: BartoszMalewski » niedziela 17 mar 2019, 13:41

Jestem jak najbardziej za, ogólnie są teraz duże możliwości otworzenia fajnego i dochodowego biznesu które też pozwoli nam się spełniać zawodowo. Jeśli interesuje Cię biznes motoryzacyjny, masz odpowiednie środki i również znajdziesz odpowiednie miejsce gdzie będzie mógł się ten pomysł przyjąć to też nie ma co zwlekać latami zanim ktoś inny wpadnie na podobny pomysł.
BartoszMalewski
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: SewerynD » poniedziałek 25 mar 2019, 22:54

Ja też planuję otworzenie czegoś swojego i właśnie w przypadku pierwszego biznesu mam zamiar pójść w stronę franczyzy, ponieważ potrzebuję profesjonalnego wsparcia od początku w zakresie organizacji, dostaw, marketingu itd. a tutaj za nieduży procent mogę mieć wszystko dokładnie przedstawione i do tego w razie potrzeby też liczyć na pomoc z góry. Co do LucArt to przedstawione mi warunki również wyglądają bardzo obiecująco więc myślę, że jednak się na nią zdecyduję jednak wolę też do tego odpowiednio się przygotować.
SewerynD
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: Tol » wtorek 26 mar 2019, 09:39

No to super, bo także jestem zwolennikiem biznesów franczyzowych jednak trzeba dokładnie przeanalizować zakres cen, konkurencje i do tego jak szybko to wszystko Ci się zwróci.
Tol
 

Re: Franczyza LucArt

Postautor: Bartollini » środa 27 mar 2019, 09:37

Mam swój punkt w stolicy i naprawdę coraz lepiej mi to idzie, nawet myślałem ostatnio czy w tym roku również nie otworzyć nowego sklepu. Mają w dobrych cenach części, akcesoria oraz oleje, smary itd. a że też interesuje się motoryzacją to można liczyć na jego pomoc w wyborze więc sam jak czegoś potrzebuję to zajeżdżam do niego.
Bartollini
 

Poprzednia

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «