Czy opłaca się kupno mieszkania na wynajem?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Czy opłaca się kupno mieszkania na wynajem?

Postautor: ponny » wtorek 23 maja 2017, 05:40

moim zdaniem lepiej kupić, bo zawsze można sprzedać :)
ponny

Postautor: LatajacePaczki » wtorek 23 maja 2017, 10:18

Jak najbardziej tak,biznes związany z nieruchomościami oraz inwestycja w nie, to znakomita sprawa ponieważ zawsze będzie się opłacać i który bezie dochodowy. Jedyne nad czym należy się zastanowić to dobra lokalizacja mieszkania w odpowiednim mieście.
LatajacePaczki

Postautor: mika » środa 31 maja 2017, 09:20

ja uważam że tak. i to właściwie na swoim przykładzie. ostatnio bylimsy oglądać apartamentyrowy.pl/ i chyba zdecydujemy sie na kupno. osiedle jes bardzo przyjemne i kameralne. my chcemy ten apartament typowo pod wynajem przeznaczyć i myślę że chętnych nam nie zabraknie bo jest świetnie ulokowany, bardzo blisko morza. a też nie ma daleko do centrum więc same plusy.
mika

Postautor: Welmer » czwartek 01 cze 2017, 13:37

Zdecydowanie - nawet Ci, którzy będą wynajmowali, mogą nam częściowo spłacać raty.
Welmer

Postautor: Grzegorz_Z » sobota 10 cze 2017, 10:40

Kupiłem mieszkanie na wynajem w Krakowie i od razu podpisałem umowę z FriendHouse Apartments. Firma nie tylko dba o porządek i organizuje wynajem apartamentu na co dzień, ale też wypłaca stałą comiesięczną kwotę, więc nie muszę martwić się o przestoje w najmie, zniszczenia czy nieuczciwych najemców.
Grzegorz_Z

Postautor: Daczkowski » środa 28 cze 2017, 22:15

Oczywiście, że cały czas się opłacają takie inwestycje, szczególnie własnie w dużych miastach, gdzie można sporo zarobić na wynajmie, a w najgorszym razie zarobić na spłatę kredytu mieszkaniowego. Sami z żoną z myśla o córkach planowaliśmy ostatnio zakup mieszkania pod wynajem z długoterminową wizją przekazania go potem jednej z córek. Przy Duracza 10 w Warszawie Grupo Lar - bardzo dobrze oceniany deweloper - będzie kończył budowę powiem Wam bardzo atrakcyjnych mieszkań, kto kojarzy Warszawę to wie, że jest z Duracza bardzo dobre dojście do metra a więc połączenie z całym miastem.
Daczkowski

Postautor: Romad » wtorek 01 sie 2017, 07:30

Mnie również to zastanawia, pieniążki dostajemy w długiej perspektywie czasu, nawet jeśli jest to duże miasto, to nie jest ich bardzo dużo. Sam mam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu, na początku chciałem wynajmować, ale zdecydowałem jednak, że sprzedam, część pieniędzy umieszczę na lokacie. Szukam specjalistów w sprzedaży, znajomi polecają biuro nieruchomości Fidom. Słyszeliście może coś na ich temat, albo jesteście w stanie podsunąć inne biuro?
Romad

Postautor: Amigosprzewozy_pl » czwartek 03 sie 2017, 06:31

Moim zdaniem kupno mieszkania pd wynajem jak najbardziej się opłaca, oczywiście to też w znacznym stopniu zależy od lokalizacji, natomiast inwestycja w nieruchomość to pewny zysk i biznes, w szczególności mając na uwadze nie tyle późniejszą sprzedaż ile długoterminowy wynajem.
Amigosprzewozy_pl

Postautor: Bolero » wtorek 29 sie 2017, 12:48

Mieszkania to pewny zysk w perspektywie długoterminowej. Mając na uwadze dużą liczbę ciekawych inwestycji jaka teraz powstaje, jak na przykład te od red-co.net wielkim błędem byłoby nie wzięcie tego pod uwagę.
Bolero

Postautor: katrin32 » środa 13 wrz 2017, 06:20

Uważam, że to przede wszystkim zysk. Trzeba jednak wziąć pod uwagę parę czynników. Najlepiej ofertę skierować do studentów - będzie tu niezbędne bliskie położenie uczelni lub dobry dojazd do niej. 2,3 pokoje (najlepiej przerobić na dwuosobowe). Studentów wciąż przybywa, jedynym okresem martwym są wakacje, jednak i to nie stanowi większego problemu - coraz więcej osób szuka czegoś na stałe, można zabezpieczyć się odpowiednią umową.
katrin32

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie