wentylacja na halę przemysłową

Ogólne rozmowy o interesach.

wentylacja na halę przemysłową

Postautor: MirekChocisz » sobota 22 lut 2014, 07:17

WItam,
ostatnio szukam sprawdzonej firmy, która zajmuje się montażem wentylacji (może też być klimatyzacji, ale w pomieszczeniach przemysłowych. Chodzi tutaj o całkowicie inne technologie niż w tradycyjnych pomieszczeniach jak biura czy domy, więc firmy bez doświadczenia i bez rozeznania się w temacie odpadają (czyli tak 95% firm z tego obszaru). Dlatego jezeli znacie może takie firmy, to dajcie znać.
MirekChocisz

Re: wentylacja na halę przemysłową

Postautor: DanielXX » czwartek 27 lut 2014, 21:54

Słyszałem, że dobra pod tym względem jest firma Apeco. Swoją siedzibę mają we Wrocławiu, ale działają w całej Polsce. Jak spojrzysz na ich referencje, to zobaczysz ile mają wykonanych realizacji, po za tym kilkuletnie doświadczenie o czymś jednak świadczy.
DanielXX

Postautor: Fire.Kal » środa 30 paź 2019, 22:20

Witam. Jeśli szukasz takiej firmy to powinieneś sprawdzić mk-wentylacja. Jest to firma z Warszawy, która zajmuje się sprzedażą rur pod kątem wentylacji, więc jak najbardziej można sprawdzić. To jest ich witryna firmy mk-wentylacja.pl/sklep/ . Również jest możliwość zakupu całych systemów wentylacyjnych. Mam nadzieję, że pomogłem :D Pozdrawiam
Fire.Kal

Postautor: damier » wtorek 12 lis 2019, 10:03

siemka :) witam serdecznie
damier

Postautor: Josicka » piątek 04 wrz 2020, 15:40

W przypadku wentylacji należy zwrócić uwagę na stosowane filtry tudzież maty filtracyjne np. takie jak tu itceco.pl/oferta/maty-filtracyjne/ . Warto współpracować z firmą, która korzysta z dobrej jakości filtrów i nie oszczędza na zdrowiu osób pracujących w danym pomieszczeniu.
Josicka

Wróć do Wszystko o biznesie