Jak radzicie sobie z kryzysem-założenie strony internetowej?

Ogólne rozmowy o interesach.

Jak radzicie sobie z kryzysem-założenie strony internetowej?

Postautor: JKRool » piątek 22 maja 2020, 12:28

Witam wszystkich.
Po 1 chciałem zapytać, jak radzicie sobie w czasie kryzysu... Ja zacząłem od planowania i pomysłów, więc chętnie przyjmę wszelkie propozycje. Na razie wpadłem jedynie na to, aby przenieść sklep stacjonalny na sklep online, ale jestem kompletnie zagubiony - od czego zacząć? Jak później działać? Gdzie zrobić taką stronę?
Liczę na pomoc, pozdrawiam serdecznie.
JKRool

Re: Jak radzicie sobie z kryzysem-założenie strony interneto

Postautor: Agusia888 » czwartek 28 maja 2020, 18:06

Strona internetowa to świetny pomysł! Ale zwróć się z tym do profesjonalistów :)
Bo tego lepiej nie spartaczyć... ;)
Ze swojej strony mogę polecić agencję interaktywną DEILI - zobacz ich ofertę na stronie deili.pl
Agusia888

Postautor: Mateusz Nowak » czwartek 17 wrz 2020, 12:23

Też wydaje mi się, że założenie strony internetowej i przeniesienie tam działalności to bardzo dobry pomysł! Obecnie coraz więcej osób kupuje w Internecie, ja jestem ogromnym fanem zakupów przez sieć. Co do tego, w jaki sposób to zrobić... faktycznie wydaje mi się, że najlepiej aby zrobiła to jakaś agencja, która się na tym zna. Strona internetowa ma nie tylko jako tako działać, ale powinna również być widoczna, intuicyjna i bezpieczna. No i ważne, by szybko reagować gdy coś się z nią stanie, ponieważ błędy na stronach skutecznie odstraszają klientów. :?
Mateusz Nowak

Postautor: julietta16 » czwartek 19 lis 2020, 19:59

Zacznę od tego, że zawsze coś mnie ciągnęło do informatyki :P Kilka miesięcy temu zaczęłam bawić się Wordpresem, potem zdecydowałam, że założę z mężem sklep internetowy ale potrzebowałam na szybko jakiś kurs. W kursie od A do Z wytłumaczono mi, jak to zrobić :D teraz mogę pochwalić się ładną i sprawną stroną :D Kurs przerabiałam na Webstreet.pl jakby co
julietta16

Postautor: shiraj » czwartek 26 lis 2020, 13:48

super sprawa
shiraj

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie