Opinie o Integrum Management

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Opinie o Integrum Management

Postautor: Bułgarska 59A » czwartek 19 lis 2020, 22:13

Właśnie zaczynamy współprace, wprowadzamy się do nowych mieszkań i dostaliśmy pierwsze wyliczenia czynszów. Zapowiada się ciekawie.
Grupa znakomitych fachowców (bo tak się wszędzie reklamują) wysyła złe numery kont do przelewów, po kilku dniach je zmienia. W rozliczeniu wszystkim doliczają opłatę za odpady budowlane (kontenery na gruz) choć nieliczni korzystają z tych kontenerów. Doliczają wszystkim bo jak twierdzi pani MP od rozliczeń nie potrafią inaczej-uczciwie rozliczyć wywozu tych odpadów ( mimo tak bogatego doświadczenia w zarządzaniu), pomijam fakt, że kontenery stoją z boku, nikt ich nie kontroluje i każdy może tam przywieźć i wrzucić wszystko a zapłacą mieszkańcy. To pachnie jakimś przekrętem kilkaset właścicieli płaci za coś o co nie prosiła i z czego nie korzysta. Gdzie podziała się uczciwość, rzetelność.
Bałagan w hali garażowej, wbrew regulaminowi, pełno poprzypinanych gdziekolwiek rowerów , wózków, kół samochodowych i innych przedmiotów poza obrysem miejsca parkingowego, w razie pożaru nie ma szans przy ewakuacji.
Bałagan przed wejściami i w windach, korytarze sprzątane chyba jedną szmatą wszystkie piętra.
Puki co mieszkańcy są dla nich a nie oni dla mieszkańców, a to przecież dzięki nam oni mają chleb.
Bardzo niski poziom zarządzania! Będzie ciężko!
Umieszczane negatywne opinie niestety zaczynają potwierdzać się również w Poznaniu.

Drogi Zarządzie Integrum Management Bardzo Was Prosimy: pokażcie, że jesteście fachowcami i rozumiecie służebną misję zarządzania budynkami na rzecz ich właścicieli i nie zapominajcie, że możecie zostać zastąpieni przez konkurencję.
PROSIMY sprawcie abyśmy byli z Was dumni !!!
Bułgarska 59A
 

Poprzednia

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «