Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Postautor: dolar89 » poniedziałek 09 paź 2017, 18:26

Sądzę, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy mieć pieniądze, pomysł, chęci i trochę podstawowej wiedzy. Ja niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Pragnę sie kształcić i rozwijać w tej dziedzinie. Chcę być człowiekiem sukcesu!
dolar89

Postautor: janusz123 » środa 06 gru 2017, 13:06

Hej. Chciałbym podzielić się z Wami dwoma ciekawymi stronkami, z których wiele się nauczyłem i czerpię pożyteczną wiedzę dotyczącą marki,widoczności w internecie i biznesu. Informacje, które postują przyswaja się łatwo, ponieważ są pisane nieskomplikowanym językiem, no i są konkretne i na temat. Warto skorzystać z ich wiedzy i wprowadzać ją powoli do własnych projektów, marek, biznesów internetowych. Polecam ! ;] mediapilot.pl damianslimak.pl
janusz123

Postautor: baran12 » czwartek 07 gru 2017, 14:01

Dla mnie największą trudnością przy rozwijaniu firmy były liczne obowiązki ciążące na mnie jako przedsiębiorcy. Przede wszystkim też ja popełniłem swój błąd, ponieważ wziąłem zbyt dużo na siebie. Przez jakiś czas byłem marketingowcem, księgowym i szefem w jednym, ale po jakimś czasie z części zadań musiałem zrezygnować. Zdecydowałem się na outsourcing i to był b. dobry krok.
baran12

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie