Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Ogólne rozmowy o interesach.

Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Postautor: Mirek Poleszuk » poniedziałek 25 mar 2013, 14:05

Witajcie,

W najbliższym czasie Grzegorz Celeban poprowadzi DARMOWĄ konferencję nt. budowy oraz rozwoju firmy!

Informacje o Grzegorzu:
http://www.facebook.com/grzegorz.celeban.7
http://www.12dzwigni.pl

Grzegorz zamierza przedstawić któryś z następujących tematów:

1. Jak ocenić czy dany projekt ma szansę powodzenia na rynku?
2. Jak przestać robić wszystko samemu w firmie i odzyskać 2 godziny czasu dziennie?
3. Jak przestać zatrudniać ludzi, którzy się kompletnie nie nadają?
4. Na jakich 7 różnych sposobów możesz natychmiastowo zwiększyć sprzedaż w swojej firmie?
5. Jak przestać zajmować się nierentownymi produktami i usługami zanim firma zbankrutuje?
6. Jak sprawić by zadowoleni klienci byli dla Ciebie DARMOWĄ reklamą?
7. Jak na rynku pełnym konkurencji stworzyć coś, czego nie oferuje NIKT?

Ponieważ ten webinar ma dać Ci odpowiedzi na Twoje pytania, Grzegorz postanowił przygotować taki program, który będzie odpowiedzią na pytania, jak największej liczby osób.

W ten sposób Grzegorz może przygotować treść skrojoną na miarę, która od razu pozwoli uwolnić Ci sporo czasu, który dziś ucieka przez palce oraz dostrzec i podnieść pieniądze, które leżą tuż obok, a być może są niedostrzegane.

Wypełnij zatem proszę poniższą krótką ankietę aby pomóc nam spełnić Twoje oczekiwania i w prezencie otrzymać darmowy dostęp do tej konferencji!

http://tinyurl.com/ceamckd

Dodatkowo 3 najbardziej wartościowe ankiety otrzymają od nas w prezencie płytę DVD z zapisem z godzinnego wystąpienia Grzegorza na scenie u Michała Wawrzyniaka, zawierającego skondensowaną wiedzę ze szkolenia „Mind of Sales Artist”, którego premiera odbędzie się w maju 2013

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Mirek
Mirek Poleszuk

Re: Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Postautor: Eizzy » czwartek 28 mar 2013, 08:52

Ciekawe informacji dotyczące tworzenia zakładania i prowadzenia firmy są na stronie http://www.optihr.pl/Takie w sumie podstawowe informacje, ale dla kogoś, kto chce dobrze zorganizować struktury swojej firmy i zadbać o dobrą organizację to spokojnie może trochę poczytać informacji znajdujących się na stronie. Wiem z doświadczenia, że założenie firmy, a raczej jej organizacja nie jest rzeczą łatwa, więc zwykle wskazówek szuka się wszędzie.
Eizzy

Postautor: Mirek Poleszuk » czwartek 28 mar 2013, 15:08

Eizzy na tej stronie informacje są dość ogólne i jak dla mnie nieczytelne ;) Zbyt dużo diagramów itp.

Zachęcam was do sprawdzenia strony http://www.12dzwigni.pl
Na webinarze, Grzegorz omówi tematy w oparciu o te 12 strategii (dźwigni), które stosujemy i efekty są rewelacyjne.
Cały program jest godny uwagi, bo cotygodniowa wiedza, wskazówki i gotowe rozwiązania w połączeniu ze stymulacją do działania, muszą powodować mocne zmiany.
Mirek Poleszuk

Postautor: emgielka » wtorek 07 maja 2013, 08:12

Solidne dane to podstawa trafnych decyzji biznesowych. Analityka internetowa zapewnia niezbędne informacje, do podejmowania właściwych decyzji o inwestycjach online – czy to rozpoczęcie nowej kampanii promocyjnej, zmiany kopii strony, wprowadzenia nowych elementów, czy poprawy dokumentów pomocy. Analityka internetowa jest drogą do optymalizacji szeroko pojętej obecności firmy w Internecie. Dzięki analizie danych online można podejmować trafne decyzje. Zobacz Web Metrics .
emgielka

Postautor: kleopatra » wtorek 14 maja 2013, 09:11

Zauważyłam, że spore trudności w początkujących firmach właścicielom sprawia odpowiednie traktowanie pracowników. Traktują ich jak zło konieczne, a nie zespół, który może przyczynić się do rozwoju. Sami siebie wpędzają w problemy związane z rotacją i brakiem zaangażowania pracowników.
kleopatra

Postautor: kristof » środa 22 maja 2013, 11:26

ja zauważyłem, że największym problemem nowych firm jest to, że wręcz rozrzucają pieniądze na lewo i prawo, zamiast na początku ograniczać wydatki, to jest wręcz odwrotnie, wynajmują wielkie lokale w centrum miasta zamiast skorzystać z usług czegoś takiego jak np. wirtualne biuro, zatrudniają pracowników a większość rzeczy mogliby sami zrobić, i potem nie dziwota, że nowe firmy w Polsce upadają
kristof

Postautor: ermino » środa 22 maja 2013, 20:33

@kristof to prawda, że wirtualny adres czy biuro obniżają koszty na początek, jednak nie zgodzę, się, że do wszystkiego można zatrudnić ludzi. Najlepiej się skupić na tym, na czym się zna najlepiej i na czym ma się zarabiać, niż uczyć się nagle obsługi płatnika zus albo programowania strony www... trzeba umieć wybrać, co jest najważniejsze, bo inaczej się okaże, że pierwsze pół roku dzialalności spędziliśmy na poznawaniu pierdół zamiast zdobywania klientów.
ermino

Postautor: dirtydancer » czwartek 27 cze 2013, 09:59

Ja osobiście korzystam z pomocy analityków e-propertyrating.pl . Gdy są mi potrzebne, analizy i raporty, wiem, ze mogę na nich liczyć, bo non stop są dostępni i służą pomocą. Ich funkcjonalność jest godna polecenia.
dirtydancer

Postautor: marek.kujcek » poniedziałek 01 lip 2013, 09:29

Ktoś skorzystał ??? Jakieś opinie ?
marek.kujcek

Postautor: dedyk » niedziela 11 sie 2013, 23:46

zgadzam się z kleopatrą! zła organizacja i złe działanie jest winą głównie pracodawcy, który w odpowiedni sposób nie potrafi zmotywować swoich pracowników do pracy - skoro to oni mają wykonywać ciężki trud zdobywania i utrzymywania klientów, to może więcej szacunku dla takiego pracownika,
dedyk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie