Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Budowa i rozwój firmy- największe trudności?

Postautor: karlik » czwartek 11 maja 2017, 11:31

Ja jestem właścicielem niewielkiego hotelu. Jakie miałem problemy? Przede wszystkim z organizacją pracy, kiedy hotel zaczął się rozwijać. Mieliśmy za dużo rezerwacji (a jeszcze wtedy nie mieliśmy rezerwacji online), trzeba było wiele papierkowej roboty wykonać, a jeszcze utrzymać wysoki poziom obsługi. Na szczęście, trafiłem przypadkowo na program do obsługi hotelu (ja akurat używam InteliHotel ) i zarządzanie hotelem stało się o wiele prostsze. To naprawdę dobre rozwiązanie, które polecam każdemu hotelarzowi ;)
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: darek95 » niedziela 21 maja 2017, 09:57

Bardzo często słyszałem, że największe trudności związane są ze znalezienie odpowiednich kontaktów. Osobiście się z tym nie zgadzam czego dowodem jest chociażby leadbase.pl Jest to baza danych do milionów firm z CEIDG. Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze stroną.
darek95

Postautor: korner » poniedziałek 29 maja 2017, 08:31

Też, jak karlik, jestem z branży hotelarskiej i uważam, że dobry program dla hotelu to podstawa. Sam korzystam z Chart. Świetny program, ma wiele przydatnych funkcji, jak system rezerwacji online  i wiele innych. A to wszystko w przystępnej cenie. Polecam
korner

Postautor: Welmer » czwartek 01 cze 2017, 14:08

Każdy porządny i profesjonalnie zarządzany hotel powinien dysponować takim programem.
Welmer

Postautor: czerwono_czarny » poniedziałek 05 cze 2017, 12:47

Najtrudniejsze, jeszcze na samym początku jest znalezienie odpowiedniej nazwy moim przynajmniej zdaniem, a przecież ona wpływa potem na działanie całego naszego biznesu więc lekceważenie jej jest błędem, co prawda jak sensownie nazwę wybrać porad jest sporo jak-nazwac-firme.pl/jak-skutecznie-nazwac-firme/ więc jest na czym się opierać
czerwono_czarny

Postautor: Demires » poniedziałek 05 cze 2017, 15:59

Wymyślenie chwytliwej nazwy jest trudne z tego samego powodu, co znalezienie fajnej domeny - większość fajnych i krótkich jest już dawno zajęta.
Demires

Postautor: minia » wtorek 04 lip 2017, 14:17

ja akurat prowadzę salon fryzjerski i zainwestowałam w takie system rezerwacji z mwizyta.pl klientów przybywa więc trzeba tym jakoś zarządzać ;)
minia

Postautor: tynia » wtorek 11 lip 2017, 12:07

minia to prawda, takie systemy fajna sprawa, sama się zastanawiam nad wprowadzeniem
tynia

Postautor: ress » poniedziałek 28 sie 2017, 09:14

Ja od 2 lat używam system rezerwacji online CHART. Polecam każdemu takie rozwiązanie. Bez niego ani rusz i tylko problemy z papierkową robotą. ;)
chart.pl
ress

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie